Dôchdcovia si nikdy nič nesporili, ale z ich odvodou sa plati vtedajší dôchdcovia. To je priebežný štatny dôchdok, že z odvodou sa priebežne platia dôchodky. Nie že sa priebežne platí, ako mylne a nepravdivo píšete v príspevku
Dôchdcovia si nikdy nič nesporili, ale z ich odvodou sa plati vtedajší dôchdcovia. To je priebežný štatny dôchdok, že z odvodou sa priebežne platia dôchodky. Nie že sa priebežne platí, ako mylne a nepravdivo píšete v príspevku
Bezdetní, si mohli osvojiť a vychovať deti, mali na to celý pracovný život.
Deti bez práce distávajú podporu, alebo sociálne dávky, takže s tej podpory by podľa teba mali dostávať aj ridičia?
Deti v zahraničí sa môžu dobrovolne poistiť na SK a rodičia hufú dostávať rodičovský dôchodok
Za mrtvych sa dôchdky neplatia, ani v prípade ak rodičia 45 rokov platili SP a potom npr. tragicky zahynuli, ak sú ich deti sebestačné żiadny dôchodok nedostanú
Invalidné dieťa dostáva od narodenia podporu a potom potom celoživotný dôchodok
Myslíš že jeho rodičia by mali dostávať s toho invalidného nejakú časť?
Deti na materskej dovolenke dostávajú štátnu dávku materské, aj s toho by si chcel platiť časť rodičom?
Deti na dôchodku dostávajú dôchodok. Ty chceš aby aj z dôchodku detí platili svojim rodičom?
Nie je to ani demokratické a ani Matovičovské, je to rodinné. Doteraz boli rodičia potrestaní, matky, lebo počas materskej boli poistencami štátu a ten platil minimum.
Bezdetní, si mohli osvojiť a vychovať deti, mali na to celý pracovný život.
Deti bez práce distávajú podporu, alebo sociálne dávky, takže s tej podpory by podľa teba mali dostávať aj ridičia?
Deti v zahraničí sa môžu dobrovolne poistiť na SK a rodičia hufú dostávať rodičovský dôchodok
Za mrtvych sa dôchdky neplatia, ani v prípade ak rodičia 45 rokov platili SP a potom npr. tragicky zahynuli, ak sú ich deti sebestačné żiadny dôchodok nedostanú
Invalidné dieťa dostáva od narodenia podporu a potom potom celoživotný dôchodok
Myslíš že jeho rodičia by mali dostávať s toho invalidného nejakú časť?
Deti na materskej dovolenke dostávajú štátnu dávku materské, aj s toho by si chcel platiť časť rodičom?
Deti na dôchodku dostávajú dôchodok. Ty chceš aby aj z dôchodku detí platili svojim rodičom?
Nie je to ani demokratické a ani Matovičovské, je to rodinné. Doteraz boli rodičia potrestaní, matky, lebo počas materskej boli poistencami štátu a ten platil minimum.
Neneschopnejší premier a jeho ministri sa volali Mečiar a Fico, ale nie podľa sympatí, ale ekonomických výsledkov.
No zrazu Matovič otravuje zo zvyšovaním dôchdkov. A čo má nechať túto trojicu podvidníkov a sľubotechnu pokračovať tak ako v minulosti? Fico za 12 rokov svojich vlad zvyšoval každoročne dôchdku od 2 do 12 € ročne a prídavok na deri od 0.6 do 0.8€ ročne. Taka je to socialisticka demencia.
Peniaze im môžeš poslať aj ty osobne, máš s tým problém?
Už len ten tvoj opuchnutý kapitan zbojníkov premier, ktorého aj v Prahe prijalli zo zaťatými zubami a samozrejme media včetne verojnoprávnej TV nepriniesli zábery ako proti nemu demonštrovali pri príchde. Lebo to by jeho voličov rozrušovalo a oni potrebujú kľud a żiadnu kontraverziu lebo už údajne táto vláda psychopovatov, vagabundov, klamarov a zlodejov je tá slušná, pre nich.
Ty si bývalý spravca majetku Lúčanskeho. Choď di pozrieť dom, chatu Lučanského, kataster je verejný register nehnuteľností. Ty odporný luhár a obdivovateľ vagabundov zo Smeru.
Možno si svitne nejaká myšlienka, keď si prečítaš báseň Sama Chalupku Mor ho. Rusi odnárodňijú a okupujú ukrajinu od skončenia I. sv. vojny
Robili si svoju prácu a ľudí gaunerov ako Fico, ktorí si mysleli, že im všetky výpalníctva a kurupcia budú akceptované a tolerované. Chovali sa ako vyšetrovatelia voči gaunerom, na gaunerov ostré metódy.
Som si istý, že budeš ťažko sklamaný.
Najväčšia chyba Havla, že zo svojimi prenasledovateľmi a väzniteľmi jednal slušne a v ramci zákonov. Nik nebol odsúdený a všetky špičky komunistov tvrdili, že nie eú schopní chápať čoho sa dopustili. A ten cca 1 milón rádových komunistov bolo treba vyviesť v dobytčiakoch do ruskej tundry a tajgy a podpísať z Gorbačovom a Jelcinom zmluvu o ich násilnom vysídlení na prevýchovu. Majetok zhabať ako židom a najbohatší komunisti vexlaci by sa mohli vykúpiť a Havel by im dal amnestiu. Dnes by si si užíval ruský socializmus.
A čo sukaj čolstok, si myslíš, že tam bude 5 volebných období, splní objednávku spuchnutého tro bajpasového vagabunda, zlodeja a šéfa našich ľudí a bude na vlastnú žiadosť odídený. Potom tam príde taký nemastný neslaný nekonfrontačne nehovoriaci a nič nerobiaci minister a ten sa tam bude pregrciavať čo najdlhšie a tárať aké má údajné výsledky. Smeráci budú vypaľovať štátne zákazky a volič ako ty nebude počuť nič konfrontačne na vašu vládu
Presne ako za socializmu. Mladý zrýchlia odchod za hranice už na stredné školy a ty budeš tárať, že to už nejak doklepeš.
A čo sukaj čolstok, si myslíš, že tam bude 5 volebných období, splní objednávku spuchnutého tro bajpasového vagabunda, zlodeja a šéfa našich ľudí a bude na vlastnú žiadosť odídený. Potom tam príde taký nemastný neslaný nekonfrontačne nehovoriaci a nič nerobiaci minister a ten sa tam bude pregrciavať čo najdlhšie a tárať aké má údajné výsledky. Smeráci budú vypaľovať štátne zákazky a volič ako ty nebude počuť nič konfrontačne na vašu vládu
Presne ako za socializmu. Mladý zrýchlia odchod za hranice už na stredné školy a ty budeš tárať, že to už nejak doklepeš.
NATO je obranný spolok, ale bývalá Varšavská zmluva nemala problém útočiť aj na vlastných členov ako v roku 1968 ČSSR.
Prehovoril celoživotný obchodní s ruským plynom a ropu. Súdruhovia chápu zneužívanie a domináciu ruských súdruhov za internacionálnu vlasteneckú pomoc.
Ja keď počujem slovo obyčajný človek tak som si na 100% istý, žeje to na 100% nainý a slaboduchý hlupáčik.
Keď sa realia nekompromisne a jednoznačne rozchádza s tvojimi predpokladmi a predstavami, jediné čo ti zostáva je ignorácia. Pštrosí prírstup je typický, pre zúfalcov a zbabelcov.
Takže keď sa ty hneváš, tak je to oprávnené, ale keď si ty spokojný majú byť všetci spokojný. To by jeden neveril aký blázni a egoisti ti odpovedia. Desolé je a bude len dezolé.
A kto tu navolil túto pliagu, ak nie dôchodkári. Ešte pred 2 mesiacmi ste nešli prežiť, lekári davali výpovede, jednota dôchdcov burcovala, kde sú dnes? Vyparili sa?
Odporúčame