Málo prezrali, keď zrazu našie ten klamár a darebák Kamenický cca 80 mil.€.
Málo prezrali, keď zrazu našie ten klamár a darebák Kamenický cca 80 mil.€.
Keď je tam vaša vlada, tak zrazu potrebujete, aby sa spoločnosť ukľudnila, nerozdeľovala a nehádala. Ale nie vždy ste mal takýto názor. Čapisové protesty, blokovanie áut na prechdoch, ľudí pri pokladniach, petície za predčasné voľby, demonštracie proti základniam NATO.....atd. Jaj vtedy to bolo iné. Len problém je že vaša väčšina je dosť mala cca +90000 voličov, alebo 3 poslanci. Vy si už neviete spomenúť na vlastný hnev, agresivitu a frustráciu. No a presne tak sa cítia a budú konať tí čo vašu vládu nevolili. Nie kľud, ale trvalá zvada, hadanie osočovanie a tie najsprostejšie klamstva, presne vaše doterajšie spôsoby, ktoré ste považovali za tak normálne. Pre mňa je to vláda vagabundov, psychopatov, zlodejov a luhárov. Spoločnosť je totálne rozdelená a bude rozdelená. Vaše ukľudňujúce výzvy si nechajte pre seba a začnite s nimi, keď bude táto banda lumpov v opzícií. Už sa teším dezolé.
preklep nie 49 rokov, ale 40 rokov.
Píšem o dobrovoľnom platení odvodov občanov SR pracujúcich v zahraničí. Odbody v zahraničí sa platia niektorému členskému štátu SR, ak tam občan SR odpracuje potrebný počet rokov a splní podmienky, môže požiadať o dôchodok npr. v Španielsku. Zároveň sa ale môže dobrovolne poistiť v štáte, kde má občianstvo t.j. v SR a platiť dobrovoľné socialne poistenie npr. 500€/mesiac. Z týchto dobrovoľných odvodou bude SP potom platiť jeho rodičom žijúcim a poberajúcim dôchodok v SR tkzv. rodičovský dôchodok. Ak aj na slovensku splní podmienky t.j. 49 rokov bude dobrovolne platiť a dosiahne dôchodkový vek, SR posťovňa mu bude vyplacať dôchodok do cudziny. Bude mať dva dôchodky.
Smer 1. a 2. si zobrali príklad z vianočných akcí v obchodoch. Najskor navrhli pôvodný návrh znížiť zo 660€ na 150, teraz ho navrhujú zvýšiť na 300€ a prezentujú to ako dvojnásobné zvýšenie. Realne je to ale dvojnasobné zníženie t.j 660:2 =330€ oni dvojnasobné zvýšenie prezentujú 300€ návrhom.
A aké nacvičené heslá sa vykrikovali pred prezidentským palácom, aby bol Huliak minister ? Aké nacvičené hesla sa vykrikovali počas zákazov zhromažďovania na "čapicových protestoch", ktoré organizoval Fico?
Nie je to pravda, že je to nezávislé od prímu a odvodov. Výška rodičovského dôchodku, sa vypočítava z odvodou pracujúceho dieťaťa.
Bezdetní, si mohli osvojiť a vychovať deti, mali na to celý pracovný život.
Deti bez práce distávajú podporu, alebo sociálne dávky, takže s tej podpory by podľa teba mali dostávať aj ridičia?
Deti v zahraničí sa môžu dobrovolne poistiť na SK a rodičia hufú dostávať rodičovský dôchodok
Za mrtvych sa dôchdky neplatia, ani v prípade ak rodičia 45 rokov platili SP a potom npr. tragicky zahynuli, ak sú ich deti sebestačné żiadny dôchodok nedostanú
Invalidné dieťa dostáva od narodenia podporu a potom potom celoživotný dôchodok
Myslíš že jeho rodičia by mali dostávať s toho invalidného nejakú časť?
Deti na materskej dovolenke dostávajú štátnu dávku materské, aj s toho by si chcel platiť časť rodičom?
Deti na dôchodku dostávajú dôchodok. Ty chceš aby aj z dôchodku detí platili svojim rodičom?
Nie je to ani demokratické a ani Matovičovské, je to rodinné. Doteraz boli rodičia potrestaní, matky, lebo počas materskej boli poistencami štátu a ten platil minimum.
Deti v zahraničí sa môžu dobrovolne poistiť na slovensku a platiť poistné, potom ich rodičia nebudú diskriminovaný,cale s platieb svojich detí budú dostavať rodičivský dôchodok.
Bezdetní, si mohli osvojiť a vychovať deti, mali na to celý pracovný život.
Deti bez práce distávajú podporu, alebo sociálne dávky, takže s tej podpory by podľa teba mali dostávať aj ridičia?
Deti v zahraničí sa môžu dobrovolne poistiť na SK a rodičia hufú dostávať rodičovský dôchodok
Za mrtvych sa dôchdky neplatia, ani v prípade ak rodičia 45 rokov platili SP a potom npr. tragicky zahynuli, ak sú ich deti sebestačné żiadny dôchodok nedostanú
Invalidné dieťa dostáva od narodenia podporu a potom potom celoživotný dôchodok
Myslíš že jeho rodičia by mali dostávať s toho invalidného nejakú časť?
Deti na materskej dovolenke dostávajú štátnu dávku materské, aj s toho by si chcel platiť časť rodičom?
Deti na dôchodku dostávajú dôchodok. Ty chceš aby aj z dôchodku detí platili svojim rodičom?
Nie je to ani demokratické a ani Matovičovské, je to rodinné. Doteraz boli rodičia potrestaní, matky, lebo počas materskej boli poistencami štátu a ten platil minimum.
Keby Ukrajina napadla južné rusko a vrazdila by ľudí rovnako ako Hamas, tak by sa Rusko oprávnene bránilo. Ale Rusko napadlo Ukrajinu a začalo vraždiť.
A aký dôvod by mali pre všeobecnú mobilizáciu? Rusko niekto napadol? Ukrajina bude obdoba Avganistanu. Bol tam ZSSR odtiahli, boli tam USA odtiahli. Z ruskej strany je to obyčajná imperiálna vojna. Zámienka úplne rovnaká ako II. sv. vojna, keď si nemci v poľských uniformách napadli vlastný vysielač. Rusi šli udajne zachraňovať ruskú menšinu na Ukrajine. Údajne 14000 mrtvych o ktorých nik nevedel len ruská propaganda. Na Ukrajine už zahynul v bojoch 10 nasobok rusov. Teraz zachraňujú vlastný vojakov. A samozrejme tarajú o banderovcoch, pričom samotný Bandera bol počaj Ii.sv.vojny v väznený nemcami.
A ty samozrej Blahovi veríš, že sa okamżite zmení.
Dohodni sa sám zo sebou, Matoviča ignoruj a potom sa k nemu nevyjadruj.
Ako tak čítam príspevky musím skonštatovať a použiť vašu častú vetu. Hnevá vás Matovič? To znamená len jedno svoju prácu opozičného politika si robí na výbornú.
A tie státisice ľudí na demonštráciách to boli západné spravodajské služby? Najväčšia dejinná chyba bola hrubá čiara za skutkami komunistov a ich prisluhovačov.
A hlinkova garda, ktorá deportovala, väznila a vraždenie židov zo slovenska sa dá opísať?
To čo robila hlinkova garda má rovnaký súvis s hlinkom, ako vojaci Banderu. Bandera v koncentraku a vojaci na Ukrajine.
Vtedy ešte nejestvoval pojem Banderovský trol.
Stepan Bandera bol niečo ako na Slovensku Tiso. Nemci ho zajali a uväznili v koncentračnom tábore. Bandera je rovnaká legenda, ako Hlinkova garda. Hlinka bol roky mŕtvy keď vznikla.
To by jeden neveril, ako dokažete klamať. Fanúšikovia ruska po napadnutí ukrajiny tvrdili, že vojna bude trvať 3 dni max. týždeň a že sú šťastní, že rusko napadlo a obsadí Ukrajinu.
Ano podľa letorastov na tvojej hlave búčik.
Odporúčame