20 rokov pohoršujúcej vulgárnosti
Nepáčia sa mi tvoje články. Ale niekomu sa môžu páčiť:)
Diskutujem tu v Pravde už cca 17 rokov, na Sme ešte dlhšie, takže by som si ťa mohol zo Sme pamätať, žiaľ, ani teba na Sme si nepamätám, ani tí, čo si ich linkla mi nič nehovoria. Ale prečítal som si teraz niečo od nich. Jedine plantagenetka ma zaujala, inak prepálený cynizmus napokon tak ako aj u teba. Logicky že ani tvoje články tu nečítam, akurát tak preletím názvy člankov, ale keď si si kopla do Simy Martausovej, tak to som zareagoval.
A reagujem aj teraz, ak bilancuješ svojich 20 rokov písania a chceš nájsť niekoho, kto dobre píše príbehy- no tak na SME to bola Janette Maziniova Motlová, mala tam blog https://blog.sme.sk/maziniova kde písala svoje autentické príbehy, malo to úspech a časom vydala aj autobiografickú knihu - Ciganka.
Detto Oliviera Olivieri, ktorá pod týmto pseudonymom vydala tiež knihu, pričom jej príbehy boli na tomto blogu
https://blog.sme.sk/olivieri