Ano, po anexii Krymu sa objavil skok v štatistike obyvateľstva Ruska, takmer + 3 miliony
A aj teraz majú menej narodených ako zomretých (čo je už pravidlom za posledné roky) ale počet obyvateľov Ruska dokonca začal stúpať...
Takto sa to robí...
Ano, po anexii Krymu sa objavil skok v štatistike obyvateľstva Ruska, takmer + 3 miliony
A aj teraz majú menej narodených ako zomretých (čo je už pravidlom za posledné roky) ale počet obyvateľov Ruska dokonca začal stúpať...
Takto sa to robí...
Súčasne niekedy život v lži individualne nie je znesiteľný.Je to komplikované a presne ako si napísal ...
Jaj a že za čo tam postavajú ? Neostava iné, ako spytať sa ich tam všetkých a potom by si možno mala predstavu ...Pýtala si sa ich ?
No a keby šiel do ulíc tak čo ? Prestaneš si ho vážiť ? :)
"Dokonca Ti prezradím, že pri mojom synovi pri jeho poslednej hospitalizácii bol aj ukrajinský lekár, a správal sa podstatne ľudskejšie, aj profesionálne odbornejšie ako lekárka, ktorá smrť môjho syna zavinila"
No a teraz si predstav, že je v uliciach..
Dokonca už može mať občianstvo.Nevieš, kto tam všetko je. Prave na tvoje mrtve dieťa som myslel. Ja poznam Ukrajinku, ktora sa tu prisťahovala a získala občianstvo na zaklade manželstva, už pracuje a ma dieťa.
Ďalšia pomaha v zdravotníctve. A obe boli v uliciach - možno zajtra pomôžu našim ľudom pri takom dieťati ako si mala a to nezomrie. Ešte raz, nevieš, kto všetko v uliciach je.Tieto sa nevratia do svojej vlasti a nebudú tam bojovať. Lebo majú už ako domov našu vlasť.Niektorí ušli pred vojnou a chvíĺu sme ich živili , niektorí už našli zamestnania, ich vplyv napr v MHD Bratislava a v zdravotníctve je citeľný, bola si v nemocnici v Boroch ? Tak prečo ich chceš vyhaňať ?
.
"Zrejme tí Ukrajinci nie sú slovenskými občanmi..."
To nevieš.
Potom už vyviesť, nie vyviezť...
Nijako ma tvoja infantilná snaha(a la nebudem sa z tebou hrať) nevyrušuje,ja len, že keď sa s niekým nechcem baviť, tak to neoznamujem ,jednoducho sa s nim nebavím.
Kde si nabrala, že niečo nechcem pochopiť ? Ty myslíš, že keď ty tu budeš urážať diskutujúcich a písať nepravdy , tak ostanem ticho, lebo ty som mnou nechceš diskutovať ? No žiadne také...
U nas je to tak, že sa nielen doma rozprávame, ale si aj rozumieme :) Prial by som Lune šťastné manželstvo...
Čo ty nechceš je irelevantné, už dnes Ukrajinci získavajú naše občianstvo a vykrývajú ĺudí, ktorí nam chýbajú - napr vodiči MHD, sestrićky, lekári. Mala by si mať pre to pochopenie.
Ona sa z rovnovahy vyviesť už dala (mirius) , ale nepresadila sa tu. Príliš neskoro si prišiel...
K zhromaždeniam - pravdepodobne nebudú mať uspech, daval som kedy a za akých okolností môžu mať , Malinova to už rozšírila:)
Môže to ale poškodiť Pelegriniho , čo sa už pravdepodobne deje. Som zvedavý, kedy to jemu samému dôjde...
Resp ak mu to došlo...
Presne preto som dal to vyjadrenie Nerezu - aby vyniklo, že to nie je bieda :)
Ale možno keby poznali Teba :))
"Předloni jsme se potkali na slovenském festivalu Dobré Bohunice. Měli jsme tam ve dvě hodiny ráno takové nokturno. Katka za námi před vystoupením přišla, řekla nám, že má ráda Zuzanu, zná její písničky a jestli by si je s námi mohla zazpívat. My jsme ji neznali, ale souhlasili jsme. Ona pak zpívala bez jediné zkoušky naprosto precizně a perfektní češtinou s takovým jemným erotickým přízvukem.
Po koncertě jsme se dohodli, že spolu ještě v budoucnu vystoupíme. Její prezentace Zuzaniných písniček je nejlepší ze všech, které jsme zatím slyšeli. Máme spolu velké plány."
A všimni si, že admin to nechal. Je to totižto k veci...
Original maš tu
https://www.youtube.com/watch?v=jGQO_xBCL0g
A vysvetlenie tej absolútnej melancholie tu
"Ta písnička je tak nádherná, a je s údivem jak je pozitivní u toho zpěvu, když si uvědomíte, že měla velké bolesti a byla krátce před smrtí. Hrůza a nádhera v jednom."
"Je to tak křehká osobní výpověď před vědomím odchodu z tohoto světa, že krásnější ani neznám."
A prečo Katku Nerez bral ako najlepšiu ?
"Předloni jsme se potkali na slovenském festivalu Dobré Bohunice. Měli jsme tam ve dvě hodiny ráno takové nokturno. Katka za námi před vystoupením přišla, řekla nám, že má ráda Zuzanu, zná její písničky a jestli by si je s námi mohla zazpívat. My jsme ji neznali, ale souhlasili jsme. Ona pak zpívala bez jediné zkoušky naprosto precizně a perfektní češtinou s takovým jemným erotickým přízvukem.
Po koncertě jsme se dohodli, že spolu ještě v budoucnu vystoupíme. Její prezentace Zuzaniných písniček je nejlepší ze všech, které jsme zatím slyšeli. Máme spolu velké plány."
A bratská láska nech je medzi nami ...
Zaujímavé, ale však ak miluješ, nie je čo riešiť :)
Pelegrini je určite reprezentatívny typ, vhodný prave na takúto funkciu.Len sa obávam, že už nejde len o túto funkciu. K tomu, ako vznikla ta podržtaška - učinkovala tam Monika Beňová :)
""Po otázke, s kým Smer zloží vládu, odpovedala v nedeľu nad ránom, že podľa výsledkov zrejme s Hlasom a SNS. Nemala pochybnosti ani o tom, či sa Smeru podarí Hlas presvedčiť. „Hlas? (smiech) Jasné,“ povedala a odkráčala s istým a veľkým úsmevom na tvári krátko po pol piatej ráno. Po rokovaniach s prezidentkou Pellegrini zdôraznil, že Hlas je suverénnou stranou. „Ja nebudem žiadna podržtaška,“ vyhlásil."
Odporúčame