Nie simon, neurobil žiadnu vážnejšiu chybu po voĺbách , s tým, čo mal sa veľmi pracovať nedalo. To KDH nechcelo isť s Ficom ale pôvodne nie uplne do opozície, tam z KDH Majerský vyhlasoval, že pri štvorkoalicii to bude veľmi ťažké, ale nevylučoval to.Nasledne Majerský trochu zblbol a nasledne bol zase pripravený rokovať o štvorkoalícii , to sa ale už Pelé rozhodol pre Fica a podľa mńa tú zlú komunikaciu medzi možnou štvorkoalíciou vystihol, ale bola to len zamienka. Podľa mňa Pelé pod začiatku viac hral na strane Fica a štvorkoalíciu len použil na vyjednanie silnejšej pozície.


