Veď prave, prečo je tu tak požehnane veĺa tých hrubostí ? Ja ich takmer nepoužívam a to sa nehram na absolútne férového, ale aspoň netvrdím ako luna5, že som citlivý na každú hrubosť.
Veď prave, prečo je tu tak požehnane veĺa tých hrubostí ? Ja ich takmer nepoužívam a to sa nehram na absolútne férového, ale aspoň netvrdím ako luna5, že som citlivý na každú hrubosť.
Samozrejme, že to bol zamer a v podstate nebyť toho, že mu niekto chce uškodiť vo volebnej kampani , tak by tie vypovede žien neboli, niekto ich preplatil :)
Pravdepodobne to, čo tvrdili bola pravda. Tá tvoja posledná veta je irónia - dúfam ...
Preto som dnes pochválil za príspevok Jiřího Sčobaka , mame napokon zhodný typ rodín ale snažíme sa rozumieť aj tým, kde to práve nevyšlo :)
Ale tie media neboli zviazané kódexom ktorý musí dodržovať bloger Pravdy. Možu byť inými a možu / nemusia ich zmazať. Kde si z toho vydedukovala že o porušenie ničoho sa nejedná ?
Zberatelia sú postihnutí ľudia ? Vieš, čo je to postihnutie ? Preložím ti z angličtiny definíciu postihnutia
"fyzický, mentálny, kognitívny alebo vývojový stav, ktorý zhoršuje, zasahuje alebo obmedzuje schopnosť osoby zapojiť sa do určitých úloh alebo činností alebo sa zúčastniť typických denných činností a interakcií."
To sú zberatelia ?
Na každú nie strangle uncle si sa zastala, mňa nie keď ma prirovnal ku čmuchajúcemu psovi . Tam si to všimol nick moj.pokus , ani ň si na to nenapísala...
Pokojne vymenuj tých dvoch podpriemerných rozbíjačov debát a ja im dohovorím :)
Čo sa týka tohto blogu , Luna5 pravdepodobne prebrala zavadzajúcu informáciu od Zoroslava Kollára o diagnoze, ktorá-možno - ani neexistuje. Vieš k tomu niečo zistiť ? Lebo "Za porušenie podmienok používania osobného blogu, ktorý bude mať za následok zrušenie osobného blogu, sa považuje najmä:.... zverejňovanie nepravdivých, zavádzajúcich, skreslených alebo neúplných informácií, ktoré by mohli poškodiť iné osoby alebo subjekty,"
No však práve " Ak sa priznáš, že si chorý , možno ťa zbavia svojprávnosti a nebudú ťa stíhať. Diagnóza, ktorou Boris podľa neho trpí, sa nazýva inseminačná parafília. "
Je taká diagnóza ?
"Diagnóza, ktorou Boris podľa neho trpí, sa nazýva inseminačná parafília."
A je taká diagnóza ?
Ja píšem, čo je uražka, ak napríklad dieťaťu, ktoré je nemanželské napíšeš ty pankhart, tak síce je to fakt, ale zaroveň urážka.Pretože negatívna konotácia toho slova. Troll detto. Aj keby to bol fakt, je to súčasne urážka. Preto je najlepšie také slová ani ani nepoužívať, si si určite všimla, ža ja to v súvislosti s inými ani nerobím. Ani nikomu bez dôkazov netvrdím, že je za príspevky platený alebo redakciou nasadený. Lebo to je už fakt nielen na zmazanie príspevku...
Pozor, uražka je niekoho nazvať trollom, hoci to môže byť aj nazor. No a samozrejme, bez dôkazu rozširovať o niekom , že je platený troll je už dokonca nielen uražka.
No ale tí Izraelci podporujú homosexualne prava, ty si proti nim.
Je to vcelku jednoduché, majú sine nabožensky založenú spoločnosť( to zvyšuje fertilitu, aj u takýchto skupín v Europe)
https://index.sme.sk/c/6675394/zostanu-v-eur…
majú liberalnejšie prorodinnejšie zakony ako u nas napr IVF tam preplacajú dokedy žena neotehotnie, u nas len 3 cykly, v Poľsku žiaden a pre RKC je to smrteľlný hriech...takže...
No a čo sa týka prav homosexualov , sú ďalej ako my, majú možnosť adopcie pre homosexualne pary, aj možnosť IVF pre homosexualne pary, detto fakticky im chýba do uplnej podpory homosexualov malo, porovnaj si to s nami , stačí pozrieť tú tabuľku práv
Som tu pre argumenty a ty nemaš zdroje, ktoré by potvrdzovali že pri deťoch adoptovaných homosexualnymi pármi resp vychovavaných homosexualnymi pármi je vyšší príklon k homosexualite . Rozoberalo sa to už na SME, pripomeniem ti kde a kedy ?
A hlavne kto tam dal tie recenzované študie ? :)
No ale to nie je mizerný počet vzhľadom na ich komunitu. Náš pohľad je rozdielny, lebo ty si to vztiahol na celú spoločnosť, ja na ich komunitu A z toho tebe vychádza, že je to prakticky zanedbateľné, pre mňa , že to pre nich má význam a ak im to môže pomôcť - prečo nie ?
V populacii je cca 10 % ľavorukých, pomahajú im ľavoruké nožnice, tak prečo im ich nedopriať ?
Dohodnú sa trebars lesbičky a gayovia, viď rodina Richarda Stankeho. Lesbičky mu vynosia dieťa. Da sa to aj cez IVF. Pozor, to dieťa nemusí byť nutne ich oboch, ani pri hetero pri oplodnení semenom neznameho darcu to nie je biologicky dieťa oboch z páru. A robí sa...
Čo sa týka adopcií, už si našiel, že pri deťoch adoptovaných homosexualnymi pármi resp vychovavaných homosexualnymi pármi je vyšší príklon k homosexualite ? Nie.
Odporúčame