Buďme silným srdcom Európy! Po voľbách boj nekončí.
"Ešte dobre, že si aspoň nepokazil blog zipporah , ozaj som sa dnes trocha bála ..."To, čo čítala Zipporah z odbornej časti som čítal čiastočne aj ja a jediné , v čom by som jej možno protirečil je tá nemožnosť mať pri tom vzťah, tam sa podľa mňa zbytočne stavia do polohy že popritom už iné nevydá, ale rešpektujem to, ako to cíti z emocionalneho hľadiska. Zrejme si si nevšimla, že som jej aj ďakoval pri tom članku o Dušekovi a rakovine ."Za tento článok ďakujem. Možno nezdieľame tie isté hodnoty, viď tvoja obrana Ruska a východných hodnôt zo začiatku vojny na Ukrajine...ale v tomto článku si rovnako ako ja na strane vedy a snažíš sa o racionálny pohľad."