Teraz neviem čo - že som z nejakej farmaloby ked som komentoval napr Bukovského boj proti mliečnym automatom ? Nie ,nie som žo žiadnej farmaloby, mal som vtedy decká v škole a škôlke a na rodičovských združeniach rodičia odsudzovali ak bolo v strave mlieko, biela kava no a hlavne boli proti automatom na jogurty a mliečne vyrobky - tak som sa ich pýtal, odkiaĺ tie informacie proti mlieku majú - že doktor Bukovský hovorili v radiu a písali v babetku :)
Kedže som vtedy na babetku diskutoval, tak som sa v jednej diskusii priamo spýtal šefredaktorky aké argumenty Bukovský ma a dal som protiargumenty. Vyhodila ho, hoci dovtedy bol pečený - varený na tom portali. .


