Zdravím, viac než pol roka si tu nepísal, nebolo o čom ? Grétku už neobhajuješ ? Resp jej tlak na riešenie globálneho otepľovania ? Lebo práve tam to zakapalo...
Zdravím, viac než pol roka si tu nepísal, nebolo o čom ? Grétku už neobhajuješ ? Resp jej tlak na riešenie globálneho otepľovania ? Lebo práve tam to zakapalo...
Bol potom hlupák aj Jan Keller , keď bol v Europarlamente ? S Ivanom Hoffmanom zakladali rovnakú ideologickú platformu , čítal si niečo od Kellera ? Vieš aká platforma to bola ?
Ja som to dal čítať aj manželke, páčilo sa jej to a že ti mám niečo pekné napísať :)
Je tak milé, keď sa nájdu ľudia, čo len na všetko nešomrú...
To treba podporiť.
Diskusia nerovna sa odozva. Članky v Pravde odozvu majú aj bez diskusie. Viď tlačové vydanie.
No vidíš, že aj niečo dobré sa dá v tejto spoločnosti nájsť :) Som rád, že to oceňuješ...
Akého prešľapu ? Ktokoľvek da čokoľvek na internet, tak je to verejná informácia , ty keby si dala meno toho lekára, podľa ktorého sú výrobky sladené diabetickým sladidlami škodlivé, tak sa vieme do mesiaca pohnúť možno že by sme si to priamo vydiskutovali, pretože tento postoj je z dnešného hľadiska medicíny iracionálny - a to napriek tomu, že skutočne už nie je veľa oblastí, kde tie sladidla pre diabetikov majú zmysel.
Ak máš pripomienky ku mne, tak komunikuj so mnou, chlape. Alebo nie si chlap ?
Vôbec nie som v šoku, ja tú problematiku dobre poznám, existuje to. Ale súčasne, je to voľba priorít. Nie je to nutnosť.Na tom trvám, dajú sa nájsť aj iné riešenia. Viac ma prekvapuje, že strange Uncle nekomunikuje primarne so mnou, ak ma niečo na mňa ale s tebou. Snaha o ostrakizaciu ?
Unava pri Gustavovi Murínovi nebola ? :)
Bude, aj bez PS.
Rodina mi žije po celom Slovensku, vrátane vychodu a vrátane zahraničia - ale skutočne nie je problém netrhať vzťahy s deťmi, ak je priorita rodina. Mám susedu, ktorá odchadzala do Rakúska si presne takto zarobiť (tu pracovala ako učiteľka), ale po dohode s manželom, keď už deti boli väčšie a aj finančne, aj rodinne im to prospelo. Keď sa jej to už nechcelo robiť, sekla s tým a ďalej učí. A nezabúdaj, že som sa rozpraval aj Janette Maziniovou Motlovou, tá pochadzala z romskej komunity a oveĺa ťažšie sa prebíjala životom (pozri si tú knihu Cigánka) ale jej priority jej umožnili zachovať si vždy rodinu a deti. Ešte raz, je to o prioritach.
Ja sledujem niekoľko zaujímavých javov.
ad1 - Adorácia národa a všetkého, čo súvisí s národom.
ad2 - Utiekanie sa ku kresťanstvu ako symbolu niekdajšej jednoty a civilizačného pokroku
Možno koncepcia občianskej spoločnosti a sekularizmu nie je tak príťažlivá - len ma tiež prekvapuje tá nenávisť
Akoby sa vracalo nie to najlepšie, ale to najhoršie z oboch prúdov.
Podľa mňa je to skôr tak, ako píše delrey, pozri si svoj slovník, slovník blogera s ktorým bez vyhrad súhlasíš a trebars môj slovník resp ako reagujú nicky ako delrey, môj pokus a pod.A nemusíš to vnímať ani len na racionalnom podklade, už z hľadiska emócii, kde prevažujú záporné ? Akú ty davaš konotáciu vo svojich vetách ? Aké ty dávaš adjektíva ?
Potom ale nemaázmysel písať o eurosirotách, nemusia sa trhať väzby medzi rodičmi a deťmi. Može odísť celá rodina, alebo ostať tu celá rodina. Konštatujem, že toto si si asi nevšimla, podstatné sú priority a tie sa dajú zlúčiť v prípade ak je prioritou rodina.
Predovšetkým, naše deti nemusia byť eurosiroty. Vždy závisí primárne od rodičov, ako ich vychovajú a v akých vzťahoch vyrastajú. Zuzana z tvojho príbehu nemusela opustiť deti. Ak by sa viackrát nevydávala, viackrát nemala deti s mužmi, ktorých si ľahkovážne vybrala, viackrát nenarazila bez toho, aby sa sa poučila. Tak hádam to už teraz pochopila začne naprávať čo spôsobila...
Takže keď znasilňujú ženu a potom ju zabijú a ty jej nepomožeš, len sa prizeraš, tak si z obliga ? No nie.
Aj ty si za to zodpovedný. Mohol si konať inak.
Inak, máš možnosť opustiť tento systém. Alebo si o ňom myslieť čokoľvek, čo aj nemusí byť pravda.
Ale zodpovedný za dianie v ňom budeš.
Ale, no, Domino.
Mojou pracou nie je vypisovanie v diskusiach, ja som tu len preto, že sa snažím aby sa ľudia v diskusiach cez kvalitnú argumentaciu posúvali dopredu. Tak ako ti v SME ľudia vyargumentovali Virapena a ja tu tvoje prílivové elektrarne, kde vraj elity zabraňujú niečomu, čo už davno vieme a využívame.... Ktokoľvek si porovna moj a tvoj príspevok napr 10.08.2022 vidí rozdiel. A nielen vo fyzike a chémii :)
Ale tých poslancov predsa zvolia ľudia Veď sme v parlamentnej demokracii. Pýtal si sa, či sa bojím vôle ľudu - no nie, tak ako si zvolí ľud poslancov a tí vládu si zvolí aj prezidenta. Prečo by to mal byť krok späť ?
Odporúčame