Opačne, má pravdu. Nie je to povinnosť celebrít, ale vo vlastnom zaujme by mali informovať o svojom zdravotnom stave, urobila to napr Selena Gomez a už sú jej prípadné zmeny vizáže pochopiteľnejšie.
Inak sa na ňu verejnosť díva...
Opačne, má pravdu. Nie je to povinnosť celebrít, ale vo vlastnom zaujme by mali informovať o svojom zdravotnom stave, urobila to napr Selena Gomez a už sú jej prípadné zmeny vizáže pochopiteľnejšie.
Inak sa na ňu verejnosť díva...
Zdravím. 50 odtieňov šedej som nevidel Ale videl som Babygirl a tam bol celkom zaujímavý motív kde sa žena sama dostáva do pasce ( lebo do tej pasce podvedome chce ? ) a vcelku sladko vyznelo, ako sa z nej dostala...
Či by bola taká aj realita ...
Ale to, čo davaš ty, roky vnímať stalking .. tak to je fakt nočná mora a zvlášť keď si žena. To asi nie je terno...
Hej, dobre sa vníma to, že to treba uťať a všetko pominie. Ibaže by nie...
Pod tým článkom v SME nie je povolená diskusia, tak fajn, že si to dal sem. Sú tam zaujímavé pasáže, odporúčam prečítať...
Ty si ju vôbec počúvala, čítala ? "„Základom pre mňa je, že ak chcem byť dobrým rodičom, musím byť v pohode sama so sebou. Človek, ktorý by potreboval terapiu, nemôže úplne v pohode a bez následkov vychovávať dieťa,“ No a ona nepotrebuje terapiu, je dostatočne flexibilná a v zmysle Winnicotta dostatočne dobrou matkou, prežíva autenticky materstvo, hoci nie biologické. A to sa mohla rozhodnúť pre biologické. Uvedomuješ si to ? Ja som videl tvoje príspevky a práveže ty si v krči a nenavisti .Teraz si napríklad bola hysterická, pozri si, koľko si použila výkričníkov. No a ja som Milan, len tak medzi nami :)
Neskutočné, ako do Adely kope práve žena (TEDO) a kopala do nej aj ako do matky.
Tedo, ty si si kopla do nej ešte aj ako do matky, pamätáš ? Čo si ty za človeka ? Totalna snaha ju ponižovať prave tam, kde urobila práveže niečo, čo treba vysoko oceniť. Prečo ? Až taká nenávisť ?
Preto som ti písal "Prešla adopčnými kritériami, ktorými by si ty nemala šancu prejsť, stačilo mi pozrieť si tvoje nazory, takže ?
Ona sa rozhodovala medzi IVF a adopciu, zvíťazila napokon adopcia, čo už samé o sebe je morálne vysoko, uprednostila už existujúce cudzie dieťa pred aspoň spolovice vlastným biologickým dieťaťom, ktoré by možno mohlo byť... takže aj toto bola výzva, aj v tom, nakoľko sa prejaví jej epigenetický vplyv u adoptovaného dieťaťa a tam si musí byť istá, tam platí Winnicottovo kritérium dosť dobrej matky - čo má."
Zasadná otazka - prečo sa nikde na svete nevybudoval komunizmus ? To predsa chcel autor, nie ?
Umenie, literatúry, filmy, kultúra, ich aktéri či ich forma, sú vždy poplatní svojej dobe.
p.s.: Tak je tomu teraz a tak to bude i v budúcnosti.
A dôkaz tohto výroku ? Ak by si ho aj mal, ako vieš, že bude platiť aj v budúcnosti ? Si Boh ? Nie, takže ?
Oni nemajú rodiny s deťmi ?
AI robí s týmto kratky proces. Dokonca nahrádza esperanto. Jednodocho budú zariadenia,napr mobily, ktoré budú v realnom čase obojsmerne aj zvukovo prekladať z/ do akéhokoľvek jazyka.
Žaba z hrnca, kde sa pomaly zohrieva voda vyskočí. Nenechá sa uvariť. Toľko k obľúbenému mýtu, je už dávno dokonca vedecky vyvrátený...
Zaujímavý rozbor. Pripomína mi to Dostojevského - Krotká. A ešte ďalej, nakoľko toxické sú potom SM vzťahy ? A sú vôbec ?
Rozdiel medzi ojedinelými prípadmi a štatistickými javmi je ten, že podstatná je štatistika.
Integrovaní cca 60 0000 neintegrovaní(v getach ) cca 120 000 - 160 000. Atlas romskych komunít. Zbytok (najväčšia časť) sú čiastočne integrovaní v rozptyle.
Ako ty s jastrabou zmluvou v r 2022 ? :) Bola schválená, hoci si sa jej vysmieval. Pozrel som si tvoju výrokovú logiku aj ako si tápal okolo 24.2.2022 ohľadom Ukrajiny, mne stačí vidieť ako si sa vtedy správal a už mi bolo jasné, že v argumentácii nie si dobrý.
Detto tu - už pri preverení AI je jasné, že ten titulok nie je v poriadku, pretože "V laboratórnych testoch boli niektoré z týchto zlúčenín dokonca účinnnejšie než bežný antidiabetický liek, ktorý sa používa na rovnaký mechanizmus (blokovanie α‑glukozidázy) .
Prečo titulok pôsobí prehnane
Výsledky pochádzajú z laboratórnych experimentov, nie z klinických štúdií na ľuďoch.
To, že zlúčenina „porazí liek“ v skúmavke, neznamená, že by nahradila liečbu diabetu v praxi.
Médiá často zvýrazňujú najatraktívnejšiu časť výsledkov, aby pritiahli pozornosť."
Takže ? A to sme ešte len pri DM2. Pri DM1 už absolútne nemožno hovoriť, žeby niečo poražalo liek na diabetes...
Nezmyselný članok, najúčinnejší liek na diabetes v tomto vyzname je inzulín. Teda vo vyzname že nevylieči cukrovku, ale umožnuje ju kvalitne manažovať. A to aj u diabetu typu 1 aj 2.
Pretože akonáhle sú v bohatších podmienkach, tak rychlo majú podobne nízky počet detí na ženu. U nas v getach majú romovia cca 5 detí na ženu, ale integrovaní cca1,5 dieťaťa na ženu, teda tak ako majorita. Na zapade podobne, rycho tam klesa vyššia fertilita a už druha, tretia generacia imigrantov ju ma podobne nízku ako majorita... Navyše, na to, aby Čína riešila svoje vymieranie imigraciou by potrebovala stamiliony ľudí behom cca 50 rokov.
Nemyslíš, že je zvláštne, že Čína nevie presadiť, aby sa im rodilo viac detí ako jedno na ženu ? Lebo nevie...
Odporúčame