"Gaussova krivka naruby, i to je ešte málo – povedala som si pri čítaní článku o hokejistovi Valachovi a jeho príbehu o prechádzke v Banskej Bystrici."
Keby to bola Gaussova krivka naruby, tak mame minimum priemerných ľudí a maximá na oboch stranách, maximum géniov aj blbých - predpokladám, že genialni by vo svojej genialite vedeli hravo upratať blbých a spoločnosť by prekvitala...
jJa len, že námet článku bol hodný zamyslenia a aj pointa bola dobrá, len treba niekedy rozmýšľať na výrazmi, ktoré môžu znamenať niečo iné ako si zamýšľala povedať :)

