Ufóni ich odtiaľ vyhnali už v 69-tom, odvtedy sa tam boja Amíci vrátiť :)
Ufóni ich odtiaľ vyhnali už v 69-tom, odvtedy sa tam boja Amíci vrátiť :)
Hollywoodske štúdia v roku 1969 boli vraj veľmi vyťažené: Astronauti, vejúca americká vlajka, atď. :)
No jasné :) Aj Mac Donald tam otvorili :) Tamojší Ufóni vraj obľubujú Big Mac :) :) :)
Keď vidím tu fotku, natíska sa otazka: pan Juncker, dáme fúkať? Koľko promile je dnes:)
Aj ty tam občas ideš okolo? OK, rozviň prosím nabudúce americkú vlajku, som počul že na mesiaci fúka slabý vietor :)
Napr.? Coca - Cola? Whisky, alebo amicka vlajka tam veje dodnes? :)
Štúdio kde to natáčali je už v Hollywoode dávno zmenené
V hollywoodskom štúdiu pustili ventilátor na plné pecky :) :) :)
Preto, lebo by pravda vyšla na povrch:)
Chazarov myslíš židov? sa tak bojíš, že musíš maskovať tvoj antisemitizmus? Dobre že Rusi v 2 sv. V. Porazili fašistov vo svete a ich ludacko-gardistickych pomahačov u nás!
Ja ti kašlem na komunistov! Ale asi ty si taky vyplod, keď o tom toľko vies:)
Vymýšľaš si o mne čo som nikdy nepovedal:O urazani Slovenská a Slovákov, nič také som nepovedal. Ruskí fašisti? Tebe musí v hlave dobre hrabať. Hovoriť tak o národe ktorý bol hlavnou silou v boji proti fasistom! Si odpad ľudskej spoločnosti!
Asi máš veľmi malého pipíka a trpíš z toho komplexom :)
Mňa z tej tlupy u. s. trollov prosím láskavo vynechaj.
Áno, soustruznik a akoby nič sú na tom obrázku so strčenou hlavou poslední napravo :) :) :)
Ja Putina nechválim, ale ty si strčeny v americkom anali :)
Odporúčame