chlapče, nebuď stále na práškoch :)
chlapče, nebuď stále na práškoch :)
Je to akt agresie proti inej armáde, Rusi by mali tých agresorov spoza oceánu primerane vytrestať
Kto sú to tí tvoji "mužíci" v Rusku? Pomenuje konkrétne túto časť občanov RF. Ide o robotníkov, roľníkov, nezamestnaných, alebo koho?
Trepeš nezmysly! Rusko predáva ropu a plyn väčšine Európe + ešte aj expanduje v tomto: Nord stream 2, Turkish stream... Rusko má vo veľkom množstve všetky nerastné suroviny: ropu, plyn, zlato, diamanty, platinu, železnú rudu, uhlie...atď. Predáva S-400 Indii, Turecku a iným za miliardy dolárov, tento rok prišlo do Turecka na dovolenku vyše 4 mil. turistov z Ruska. V ruskej futbalovej lige a hokejovej KHL hrá plno hráčov zo zahraničia. Rusko postavili za 4 roky 19 km. Krymský most. ... Ty proste chlapče žiješ mimo reality :)
Conte a Salvini sú politici so správnymi názormi aj na vzťahy Európy s Ruskom!
Stanke, si uvedom, že jadrové rakety možno vypáliť nielen zo zeme, z kolesových nosičov, z vlakov, ale aj z hladinových plavidiel, alebo z jadrových ponoriek, o ktorých nikdy nevieš, či neplávajú len pár kilometrov od amerického pobrežia....
Vražda moslima iným moslimom, alebo moslimami je podľa koránu smrteľný hriech a ten kto to spáchal sa mu Alah po smrti strašným peklom odplatí!
A ty si sa s koňom zrazííííííííííííííííííííííí ííííííííííííííííl :)))
Amícke rakety nech si nechajú v JúEsEj!!! My ich tu nechceme !!! Rusko nás neohrozuje !!!
Bože, nech už konečne odíde z prezidentského paláca tam odkiaľ prišiel a natrvalo! Si asi otvorím šampanské na jar, keď tam už nebude :)
Saudski činitelia klamú až sa práši! Nos medzi očami by zapreli!
Rotavátorko, prosím ťa prestaň s tým toluénom!
Nesúhlasím: Vojensky najsilnejší na svete sú tí, čo majú jadrové zbrane. Je to cca 8 štátov.Konvenčné zbrane sú oproti jadrovým zbraniam iba malou silou. Štáty, ktoré majú jadrové zbrane NEBOLI napadnuté, odkedy ich majú v rukách. Účinok jadrovej zbrane je ohromný, svet videl, ako to dopadlo v Hirošime a Nagasaki. V súčasnosti existujú ešte silnejšie jadrové zbrane, ktoré by dokázali zlikvidovať obyvateľstvo štátov a všetko zničiť. Dúfajme, že Nikdy tieto zbrane nebudú použité...
Turecký prezident povedal pravdu, plánovali to...
Je až neuveriteľné ako vládna moc a vládne média v Saud. A. dokážu primitívne a hlúpo klamať!
Po pästnom súboji???Veľmi trápne výhovorky. Kto už tomuto uverí je totálne naivný človek!
Vladko maličký, jeho tatko by ho mal vyťahať za uši :)
Odporúčame