Netrep amerofil, čo napíšeš je hujovina :)
Netrep amerofil, čo napíšeš je hujovina :)
Že Zimbabwe :) Ty hlupák, Rusi maju plno iných záujemcov v Azii:Čínu, Indiu, Turecko a iné štáty, kde žije omnoho viac ludi. Turkish stream ti nič nehovorí?
Nepriatelom je Rusko iba pre choré mozgy ako ty.
Ty zdegenerovaný odpad, teba zase potkan a je s tebou spokojný, si ako on
Tak už bež, val, val a už sa nevracaj! ("Bohuš vo filme dedičstvo aneb...)
Ty vôl, a od koho mame plyn a ropu!!! Bez nej sme totálne stratení!!! .ty si korunovaný vôl!!!
Celý svet vie že si mimo reality
No choď už preč z tejto vlády, bohatý ujo miliardár v Amerike ťa pochváli...
Stop rusofóbii!!! Rusko je náš priateľ a dôležitý ekonomický partner!!!
Kecáš! Putin ukončil v Čečensku vojnu a priniesol mier!
Jééééééééééj bllllbeček sa objavil :)
Táto tzv. Kosovská republika resp. jej vláda je hanbou Európy
Docent Chocholoušek má pre teba miesto vo svojom ústave :) :) :)
Docent Chocholoušek má pre teba miesto vo svojom ústave :) :) :)
Absolútne nezmysly píšeš! neonacisticka a zoldacka banda to sú batalióny Azov, Dneper a Donbas, ktoré terorizujú civilné obyvateľstvo Donbasu!
Rusko konflikty nikdy nevyvoláva, ale vždy pomáha ich riešiť, ako napr. v Sýrii. Rusko nie je nikoho kolóniou. barbar a najazdnik - to sú tí čo bombardovali Juhosláviu v roku 1999, 2001 Afganistan, zaútočili v roku 2003 na Irak, ako lúpežníci a v roku 2011 vybombardovali Lýbiu - výsledok tisíce ľudí mŕtvych a zranených, Hanba vrahom!!!
Oléčko ty máš veľmi ťažkú fóbiu z Ruska a Rusov, mal by si to vo svojom záujme liečiť
Hlupáčik, nepleť bosnianskych Srbov so Srbmi z centrálneho Srbska! To sú dva odlišné štáty! Dobré ránko!
Odporúčame