Nočník N je konšpiračný plátok z peňazí ujka Šereša :)
Nočník N je konšpiračný plátok z peňazí ujka Šereša :)
Ty ležíš u Doc. Chocholouška?
Netreba ich vôbec ľutovať! NAKA si robila len svoju prácu!
Ej molodci :), to bola päťka asi najlepšia v dejinách ľadového hokeja! Pamätám ako v roku 1985 sme ich (ČSSR) porazili vo finálovej štvorčlennej skupine 2:1 po tuhom boji - to bolo vzácny sviatok :), v 80. rokoch sme skoro stále s nimi na MS a ZOH prehrávali. ...
S kriminálnikom z Kosova sa nedá dohodnúť, on aj tak nič nedodrží!
Z pochvaly sa ľudia na Ukrajine nenajedia! Je tam veľká dražoba, slabé platy a celkovo bieda u väčšiny obyvateľstva a ročne 1 milión ľudí opúšťa Ukrajinu kvôli zlým životným podmienkam...
A ty si sa asi s koňom zrazííííííííííííííííííííííl, máš ty ale smoulúúúúúúúúúúúúúú :)
Kyjevská vládna moc je smiešna. Tvária sa akoby bol Krym súčasťou ich územia, pričom Ukrajina nemá žiadnu reálnu moc nad Krymom, na Kryme vlajú ruské zástavy na štátnych budovách a nie ukrajinské. Len to nechápem, ako chcú zisťovať kto prišiel na Krym smerom cez Kerčský prieliv (po moste, alebo letecky) :)
Vraj: "Problém spočíva v tom, že Rusko nebolo nikdy oslobodené cudzou mocnosťou...." No to snáď nie!, ten pán je mimo, škoda že tak nehovorí o svojej americkej vlasti, v ktorej žije...
Možno aj uvažuje nad jednosmernou letenkou ba Belize :), alebo možno niečo bližšie, napr.: Podnesterská republika, alebo Náhorný Karabach, alebo Donecká/Luhanská ľudová republika, veď pri týchto medzinárodne neuznaných krajinách je istota, že naše orgány nemajú s nimi žiadne diplomatické styky a teda vlastne nie je koho požiadať o vydanie :)
To je neskutočná drzosť! Dajú ho rozštvrtiť a ešte na neho aj kydajú aký bol vraj radikál!
Je to tak + väčšina občanov SR sa už nevie dočkať, kedy konečne na jar opustí prezidentský palác :)
Malo by to svoju logiku, že ho zavraždili a zvlášť takto brutálne, ak naozaj mal informácie o tom, že Saudská Arábia vo vojne v Jemen cielene takto využívala fosfor. Fuj, až mi je na zvracanie, aká špinavosť ide z toho vládneho režimu v Rijáde!, fyzicky likvidujú jemenských ľudí a novinára nechajú brutálne zavraždiť ako divú zver! FUJ!!! Jednoducho odporný režim...
Tento nový brazílsky prezident nebude sedieť Amíkom, skôr Rusom. V bielom dome určite z toho zúria :)
Boli na súde ako verejnosť aj Martin Daňo a Rudo Vasky? :)
Sláva spravodlivému a nebojácnemu súdu! Príslušný sudca OS Poprad sa nepokakal z toho, že ak je to spravodlivé a zákonné rozhodnúť proti prezidentovi republiky tak aj tak rozhodne!
smolúúúúúúúú to používa ten blbeček popapulák :)
Odporúčame