A prehráva 0:4 s Českom, Maďarskom, Poľskom, Rakúskom.
Ale vojna sa môže opakovať, však Rusáčik?
Konkrétne kto ste "my"?
Dedič, prečo opäť urážaš poslankyne opozície, že sú mrzké?
Ešteže vy Ficiny sa o iných vyjadrujete aj bez vyšetrenia a stanovenia diagnózy
Presne tak. Verejnoprávne médiá majú za
A) hovoriť pekne o koalícii
V) kritizovať opozíciu
Podľa odborníkov lekárov je psychicky chorý predseda vlády Fico.
Akurát, že o tvoju podporu nikto nebude mať záujem.
Už 70 rokov to komunisti tvrdíte.
Daj presne kedy, pozriem.
Choď do Ruska, a budeš mimo EU.
A tebe to ako pomôže?
Ty hyena, opäť ťaháš niekoho matku do diskusie?
Odporúčame