Len dvesto ľudí na Slovensku je proti progresivizmu?
Len dvesto ľudí na Slovensku je proti progresivizmu?
Teba na konferencii psychopatov.
Len do seba Ficiny.
Ešteže vy Maďari ste samé dobro.
Strácaš nervy ficina.
Kde píšem o eú. Urážaš, lebo si mimo. Ahoj.
Choď hrdina.
Keď ty budeš žiadať sankcie od Ruska.
Putin a Trump. A ty máš jasno ficina?
Vráť sa do školy. Venezuela nie je v Európe. To by si mohol vedieť.
Že ste stále mimo. Čo teraz plačete?
Ešte sa tešíš z víťazstva Trumpa?
Rusov obhajuješ USA kritizuješ.
Veď si sa tešil s víťazstva Trumpa.
Ficovi priatelia Trump a Putin porušujú medzinárodné právo.
Prečo máš dvojitý meter?
Teraz vykrikuj , že USA na to majú právo.
Čakám, že sankcie budú neúčinné a Fico s Orbánom ich zablokujú.
Nie. My nemáme dvojaký meter ako ty.
Veď si sa z Trumpa tešil.
Odporúčame