Nie, nič nepodpísali. Čo s tým teraz spravíš?
Nie, nič nepodpísali. Čo s tým teraz spravíš?
Presne tak. Všetci ľudia na Slovensku sú nadšení z krokov vlády.
Fíha, ty budeš nejaké čudo.
Píše sa sleď.
Napriek tomu Fico nemal problém s nimi podpisovať politické dohody.
Somárovi sa aj iní takými vidia.
Vieš kto uzatváral v minulosti politické pakty s odborármi?
Hurá, Soros opäť na scéne. A už máme vinníka.
Ja nevládnem.
Na tej fotke k profilu všetkým oznamuješ kto si. Ale mi to dávno vieme.
Fico tik-tak.
Birmovaných komunistov.
To sú opatrenia vašej vlády.
Takže opozícia mala pravdu.
Učia ich to isté. Akurát si zasa naletel.
Píšeš o fcb a link dáš na Telegraph
Odporúčame