Po 15 rokoch vlády Smeru. Prečo ich teda volíš?
Po 15 rokoch vlády Smeru. Prečo ich teda volíš?
Tak to navrhni. Veď si v Smere.
Oni nie. Ani jeden z nich, čo to tu obhajujú, nepracuje.
Ja som za to dočasne zrušiť 13. dôchodky tým, ktorí ich majú vyššie ako 1000 €. Si za?
Takéto špiny ako ty devastujú Slovensko. Urážaš pracujúcich.
Veď ich pochvál, uľaví sa tebe.
Vadí ti čo by bolo, nevadí čo je. A preto ste dostali voliči Smeru Slovensko na dno.
Jasné, všetci ostatní sú vinní len lekármi uznaný psychopat Fico nie.
? Veď napísal fakt.
Ty si z Trnavy?
Aspoň bude na oslavy Cyrila a Metoda a SNP. Aspoň sa smeráci zasa nažerú.
Putina isto zaujíma slovenská konsolidácia.
Pred rokom Kamenický sľúbil 2.5 % rast hospodárstva. Ej, ale sa mýlil. A teraz mu máme veriť?
Koľko máš rokov? 15?
Čo je konsolidačné na zvýšení si paušálov, zriaďovaní ministerstiev, milióny na oslavy...
Odporúčame