Takto ti dopadne, keď sa automechanik ( pri všetkej úcte k tomuto povolaniu) vo vedeckých veciach vyvyšuje nad vedcov.
Takto ti dopadne, keď sa automechanik ( pri všetkej úcte k tomuto povolaniu) vo vedeckých veciach vyvyšuje nad vedcov.
Vlastná smerácka medicína vám nechutí, však? Len vy môžete urážať.
Trochu obrátené hore nohami. Kritizujete toho kto tú analýzu robil a zobral peniaze, nie toho, kto o ňu z úradnej moci požiadal a platil.
Začal pravidelne hrávať.
Naši si zaslúžili vyhrať.
Bol som na zápase, skvelý zážitok. Gratulácia.
Veď nech to zistí tá vaša Mimi.
Nechaj ich. Na konci dňa, keď to budú potrebovať, pôjdu títo dezolé opäť len za tými zlými lekármi.
Čo na to reptiliáni od Pekovej?
Logiku v jeho blogoch nehľadajte.
Bloger je isto vzdelanejší ako vedci zo SAV. Prečo ale potom nepíše vedecké práce, ale primitívne blogy plné nenávisti.
Jednoznačne zdôvodnené, vysvetlené. Kotlára treba vyhodiť a ukončiť tento zbytočný cirkus.
Možno pre to je tvoj stav komplikovaný.
A smeráci si pritom stavajú haciendy za naše. To sú paradoxy.
No, hovoria o tom Kotlár a Peková, takže ako píšeš, idioti.
Tak o čo by sa mohlo hrať?
Preboha ľudia už prestaňte s tými konšpiráciami. No o čo sa hrá? Daj.
O tom, kto si ty, svedčia tvoje primitívne príspevky.
A akože bude vyzerať?
Odporúčame