A kde píšu, že že ide len civilistov?
A kde píšu, že že ide len civilistov?
Tak si to praje Fico.
Tú vojnu vedie Putin. Tak asi to tak on chce.
To chce odvetu. Aj Kremeľ nech horí.
Prečo sa ako žena tešíte z vojny?
Klameš. Nikto netvrdí, že tam boli len ženy a deti. Čítať s porozumením vám rusofilov robí značné problémy.
Prečo Rusi bombardujú ukrajinské územie?
Potešilo vás to?
Prečo klameš, že západu to nevadí?
Aj tvoj dom s tebou.
Tento "tupec" má asi väzby na admina, pretože mu tu opakovane prechádzajú aj takéto príspevky.
To bol asi sarkazmus.
Ešte dobre, že všetci budete "presvedčenÝ".
Takže nič k tým médiám? Samozrejme, napísal si hlúposť a ja som na to poukázal. To nemáš rád, tak odbiehaš k iným témam. Ako vždy. To je tvoje Modus operandi.
Apropo. Neudávaj, nebudú mazať. Aj mne miznú príspevky.
Ako tento tvoj hejt súvisia s tým, o čom sme začali diskutovať?
Treba podať trestné oznámenie.
Keď majú niektoré médiá pomôcť niektorým stranám (Smer, Republika , SNS) poraziť vo voľbách iné strany (PS, SaS), nemôže ísť predsa o nezávislé médiá.
Samozrejme, to bolo o blogerovi.
Odporúčame