Čo na to reptiliáni od Pekovej?
Čo na to reptiliáni od Pekovej?
Logiku v jeho blogoch nehľadajte.
Bloger je isto vzdelanejší ako vedci zo SAV. Prečo ale potom nepíše vedecké práce, ale primitívne blogy plné nenávisti.
Jednoznačne zdôvodnené, vysvetlené. Kotlára treba vyhodiť a ukončiť tento zbytočný cirkus.
Možno pre to je tvoj stav komplikovaný.
A smeráci si pritom stavajú haciendy za naše. To sú paradoxy.
No, hovoria o tom Kotlár a Peková, takže ako píšeš, idioti.
Tak o čo by sa mohlo hrať?
Preboha ľudia už prestaňte s tými konšpiráciami. No o čo sa hrá? Daj.
O tom, kto si ty, svedčia tvoje primitívne príspevky.
A akože bude vyzerať?
Mladých chlapcov posielajú na smrť a oni magori by chceli žiť 150 rokov.
Píšeš ty, ktorý bloguješ a diskutuješ pod x menami.
Martinka: veď je vzácna, nééé.
Aspoň vieme, prečo chceli utajiť ten prevoz busty.
Ale veď ona je vzácna.
Tá je už v Kittsee
Tu sa radšej staraj o seba. Nechoď príliš ďaleko aby si neprepadol za okraj tej tvojej plochej Zeme.
Odporúčame