Nie decko, ale člen Smeru. Rozumovo to vyjde na rovnako.
Nie decko, ale člen Smeru. Rozumovo to vyjde na rovnako.
Komentuj aktuálnu vládu.
Odor už bol spomenutý?
K čomu prichádza,? Už vieš?
Stovky slovenských psychiatrov a psychológov sa vyjadrilo, kto to psychicky nezvláda. Je to Fico.
To je potom Rusko tisícnásobne viac.
Veď už sme pomrzli.
A prečo to nezverejnili, keď sľúbili, že začiatkom septembra?
Kotlár je len zrkadlovým obrazom voliča dnešnej koalície a Republiky.
Pracujem 43 rokov vkuse. Nikdy som nebol na úrade práce. Ver, uživím sa veľmi slušne. A vy, čo neustále žobrete o 13. dôchodky budete hodnotiť iných?
Choré výlevy. Naučte sa proruskí troli, že nemôžete súdiť iných podľa seba. Akonáhle nemáte argumenty, idete do týchto fantazmagórií. To si fakt myslíte, že niekto musí byť platený, aby odsúdil ruskú agresiu alebo kritizoval túto neschopnú vládu? Nie súdruhovia, takto to nefunguje.
Moderátorka vedela o problematike viac, ako "vedec" Kotlár.
Kde vidíš v mojom príspevku z 11:42 útok na Ferra? Skôr je to naopak. Každý vie, že keď sa dostaneš v diskusiách do úzkych, začínaš osobné útoky.
Obdivovatelia Putina, vrátane zbabelého Fica, nemajú žiadnu empatiu, takže takéto otázky nekladú.
Opäť len primitívne urážky a nič podstatné k obsahu článku. Si len úbohý hejter.
Prečo potom to "bohaté" Rusko vedie vojnu len preto, aby získalo ďalšie územia s množstvom nerastného bohatstva.
Rusko možno nie. Putin áno.
Odporúčame