Opäť si mimo. Riaditeľom SIS je Gašpar. O ňom je reč.
Opäť si mimo. Riaditeľom SIS je Gašpar. O ňom je reč.
Pre voličov predkladajú návrhy zákonov. Tie vládna mafia zo zásady odmieta. Toil si treba zapamätať do budúcnosti
Že aj keď politik využíva firemné auto, treba ho mať v majetkovom priznaní. A že mladý Gašpar sa dostal do funkcie len vďaka otcovi.
Príspevok, ktorý útočí na osobu, ktorá sa tu nemôže brániť. Už som si zvykol, že vám vlastná medicína nechutí.
Pre sprostého aj iní sprostí.
Veď mala pravdu.
Nevzdelanosť otvára dvere demagógom ako je Kotlár. Alebo politici, ktorí urážajú vedcov.
Reptiliáni idete.
No tému z toho robia smerácki blogeri, ako je tento.
Rusko sa samo vyčlenilo z Európy. Toho vojenského agresora tu nikto nechce.
Takže rýchlo utekajte žiť niekde mimo Európu, aby ste sa zachránili.
Ráno pozriem ako sa vyvíja diskusia a čo vidím? Opäť sa mazalo.
Ako napravila vojna, ako napravili tie státisíce mŕtvych na oboch stranách v tejto vojne, obete v Odese? Akú satisfakciu z toho všetci podporovatelia ruskej agresie máte?
Ako otázka času? Veď tento týždeň už zabili desiatky ľudí, vrátane detí.
Bez tých fabulácií smerovwných k iným diskutérom by to u teba ozaj nešlo?
Vyššie sa vychvaľuješ, že si si doplnil vedomosti. Skús to využiť a odpoveď isto nájdeš.
Buď rád, že sme ťa sem pustili.
Skúste si nájsť význam slova "reakcia". V tomto prípade na obsah blogu.
Vlastná medicína vám proruským vyšetrovateľom zjavne nechutí.
Odporúčame