To máš odkiaľ?
Odpoveď od pravého dezolé.
A s takýmto dementom ide Fico uzatvárať miliardový kšeft.
Nikde v článku som sa nedozvedel, z čoho tento pisálek vychádzal, keď tvrdí to v prvej časti nadpisu.
No na Ukrajine môžu ľudia aj protestovať. To sa o Vašom milovanom Rusku povedať už nedá. Ľudia protestujú aj proti Trumpovi, Ficovi... Ich čas sa teda tiež kráti. Budú aj oni bojovať o holý život?
A máte dôkaz, že to organizujú USA?
Tiež medvedar, tri kopce, cenisan, ....
Veď to robia pravidelne.
Neverím, že bol očkovaný. Veď to by už bol mŕtvy.
Čítaj s porozumením. Píše o Kaliňákovi.
To je Váš problém pán bloger. A teraz dajte niečo o svojom rodnom meste.
Väčšiu sprostosť som už dávno nečítal. Vraj iní to nevedia.
Upravíme to. Raz sa predáva v Rusku, raz v USA.
Tej zrušíme tendre? Vám už dobre niektorým hrabe. Ti by bolí podmienky pre korupciu ako stvorené. Nemáte ani šajnu, na čo slúžia tendre.
Odporúčame