To si opísal Fica.
To si opísal Fica.
Máš už 15 rokov rokov? Lebo podľa rozumu nie.
Keď zmeníte ústavu, pôrodnosť sa isto zvýši. Pravý kresťan by mal byť prvý, kto podporí menšiny vo svojich požiadavkách, vrátane lgbt komunity. Lenže väčšina z tých 75 % slovenských "kresťanov" sú takí hejkresťania, ktorí vedú svoju svätú vojnu proti všetkému. My tu máme vôbec na Slovensku také osobitné skupiny. Slovenských sociálnych demokratov, ktorí sa chovajú inak ako sociálni demokrati všade vo svete, slovenských vlastencov, u ktorých vlastenectvo začínala končí v nenávisti k iným. O slovenských kresťanoch som písal.
Štefánik by mal dnešných komunistických a nacistických proruských ministrov v paži.
Veru. Vám je perly zbytočne hádzať.
Matovič bol pri moci tri roky, a to aj v čase covidu, Fico 15. A Fico je hrdina, lebo postavil viac. Logicky. Mal na to viac času. Ale logika nikdy nebola silnou stránkou členov a voličov smeru.
Pardon, do konca leta 2024, ako píšeš.
Dedič. Dôležitý je ten kto stavia, nie otvára. A keď si dal Ráž termín do konca leta 2924, tak teraz to otvára v predstihu?
Kto tvrdí, že to je zle? Teda okrem teba.
Konkrétne máš k čomu výhrady?
Nepáči sa mi, ako ti papaláši komentujú. Nech to otvoria a držia huby. Nie, že v predstihu.
Odovzdané v predstihu. Robené od roku 2011. Tragikomédia.
Ja každú takúto informáciu privítam, najmä keď sa chystám z domu. Neberiem to ako strašenie, len informovanie.
Už nie po troch dňoch?
Umelo vytvorené štáty sú Maďarsko a Slovensko.
No vidíš hrdina. Opäť sa len vyhrážaš. Akonáhle máš byť konkrétny, zrazu nevieš viesť diskusiu.
A kde Putin? Horí mu pod zadkom ako voľakedy Hitlerovi?
Toto bola odveta.
Nech aj Rusi vedia, čo je vojna, keď ju schvaľujú.
Odporúčame