Chudák Jožko ani nevieš, kto vládne. Už ti z toho riadne drbká.
Chudák Jožko ani nevieš, kto vládne. Už ti z toho riadne drbká.
A vedeckú analýzu kedy odovzdá?
Tak čo si tam ten pochod zaplietol? Ani, niektorí idú do extrému. A? Politický komentátor položil nejakú hypotetickú otázku kvôli sledovanosti, a ty z toho robíš vedu a spájaš to s pochodom za toleranciu. A nespomínal som kresťanov, ale "kresťanov". Aj pápeži sú tolerantnejší ako vy moderní svätuškári.
Na rozdiel od teba mám normálnu fungujúcu rodinu. Tu ide o toleranciu.
Vy "kresťania" (birmovaní komunisti) ste chorí vo vašej nenávisti a podsúvate ľuďom hlúposti, aby ste dokázali svoju "praudu". Ak toto porovnávaš s dúhovým pochodom, nevieš o čom bol.
A na ten link isto nekliknem. Nie som úchylný.
Nemyslím. Ramsay vytiahol veľa mladých hráčov do repre. Je z čoho vyberať, uvidíme, ako s tým Országh naloží.
A ja som čakal, že do troch dní obsadí Rusko Ukrajinu.
Z vojenského výcviku?
Stačí, keď si to napísal ty.
Je normálne, aby si občan SR najskôr vybavil modrú knižku a potom išiel na vojenský výcvik?
Je normálne, aby obyčajný občan SR zúčastňujúci sa vojenského výcviku za štátne peniaze robil z tohto výcviku fotečky s videjká a počas výcviku ich zverejňoval na sociálnych sieťach a v RTVS?
Dedič (senican) odpovieš?
Áno, je to pre vás.
Ty veríš prieskumom?
Ale v ústave bude zmienka o dvoch pohlaviach.
Áno, o voličoch Smeru je to známe. Dokonca 30 percent z nich si myslí, že Zem je rovná doska.
Ak sa niekto pýta, na konci vety je otáznik. Nakoľko si základné vzdelanie ukončil už dávno, nebudem ti to vyčítať.
Odporúčame