Väčšiu sprostosť som už dávno nečítal. Vraj iní to nevedia.
Väčšiu sprostosť som už dávno nečítal. Vraj iní to nevedia.
Upravíme to. Raz sa predáva v Rusku, raz v USA.
Tej zrušíme tendre? Vám už dobre niektorým hrabe. Ti by bolí podmienky pre korupciu ako stvorené. Nemáte ani šajnu, na čo slúžia tendre.
Opäť nelogická poznámka nevzdelaného voliča Smeru. Ako môže škodiť, keď nevládne? Škodí Fico.
Opäť si ako správna nevzdelaná smeráčka nepochopila podstatu. Nejde o štát ale spôsob.
Volič Fica alebo Republiky, to je jedno. Keby to s amikmi podpísal niekto iný, budete prví kritizovať.
Nanešťastie len v Česku.
A nie. Ten teror komunistický nemajú na svedomí ľudia, ale komunisti.
A to, že bude zakázaná propagácia neznamená, že sa o tom študenti neučia na hodinách histórie.
Isto. Lepšie s USA ako s fašistickým Ruskom.
Prečo opakuješ po iných?
Ktorí analytici to o tom Somálsku tvrdia?
A čo vyhrali Rusi, teda okrem státisícov mŕtvych ruských vojakov?
Keď ho miluješ, nie je čo riešiť.
Stretávajú sa s ním preto, lebo ho využívajú, nie lebo ho rešpektujú.
Takže ste opäť uverili klamstvu. No čo už.
Apropo. Ako by ste nazvali človeka, ktorý podporuje Putina vraha?
PS. Ja radšej komikov ako vrahov.
Mne sľubovali dva roky.
... ale očkovanie....
Veď už z sme dávno zomreli podľa teba. Do dvoch rokov.
Skôr by si mal vyhľadať pomoc psychiatra. Ja žiadnych Rusov nevidím, pomýlených jedincov s vysokou školou života ako si ty.
Alebo ako to robia títo kotlarovci. Vyliať ocot okolo domu.
Aké fakty? Že má začipovali a sleduje má Gates? Pre teba fakty, pre normálnych ľudí sprostosti.
Prečo asi? Lebo ide len o smerácke hlúposti, s ktorými ani GP nechce mať už nič spoločné.
Odporúčame