Sa mi nechce veriť, že si liberálny.
Sa mi nechce veriť, že si liberálny.
Zjavne nerozumieš písanému textu. Neonacistov.
Ale to majú potom veľa spoločného aj s tebou.
Správne. Ako každého nácka.
Tvoje klamstvá už nikoho nezaujímajú.
A preto nepoloží vládu.
Neviem kto je Morius.
Lebo im šibe. Ako a politikom Smeru. Aj tí ho obdivujú.
A preto obdivujú Bombica a napádajú ľudí, ktorí nie sú bieli a ľudí, ktorých považujú za gayov.
Prečo opäť trepeš sprostosti? Či majú s Ukrajinou títo sopľaví Bombicovci?
Akurát, že vy hlasovať nebudete.
Slovensko zahlasovalo za ďalšie sankcie voči Rusku
A štát odkiaľ zoberie peniaze?
A tebe na 14. dôchodok.
Títo dávajú prácu státisícom ľudí, aby si ty mal na 13. dôchodok a ešte ich urážaš?
Takže ľudia zrazu prestanú cestovať? To fakt?
Súkromné firmy majú šetriť verejné financie? Ty nebudeš najostrejšia ceruzka v peračníku.
Prečo? Oni nepožadovali hlasovanie o dohode.
Viem, že nebola. Poukazujem na ti, ako vládni predstavitelia vykrikovali, ako nás tá dohoda životne ohrozuje a pritom neboli proti. Ergo, klamali a strašili.
Odporúčame