Čiernou dierou ju Slovensko, lebo jediné žiadako hlasovať potom sa zdržalo. Riadna schýza.
Čiernou dierou ju Slovensko, lebo jediné žiadako hlasovať potom sa zdržalo. Riadna schýza.
Ak niekto tvrdí, že nás dohoda zotročuje a ohrozuje, je povinný hlasovať proti. Ak má len nejaké drobné výhrady, zdrží sa. Čomu stále nerozumieš?
Logicky, ty nie si proti tomu, čo ťa životne ohrozuje?
Samozrejme, o tom či je Zem plochá už nie. Že je, dokázal Machala.
Kde sú tí diskutéri, ktorí tvrdili, ako nás dohoda zotročuje a teraz im nevadí, že nie sme proti.
Keď ho miluješ...
Dohoda nás zotročuje a ohrozuje a my nie sme proti?
Zjavne si nepochopil, k čomu môj príspevok smeroval.
Veď o tom je opozícia. Aj terajšia koalícia to robila. Všade vo svete bežné.
Veru, v poslednom období v nedeľu popoludní napr. Boj o Moskvu.
Iba Slovensko chcelo hlasovať. Mýlite si pojmy a dojmy.
Presne tomuto, keď sa dostaneš do úzkych a nevieš argumentovať.
A už otáčaš.
Ešteže si sa na konci príspevku predstavil. Prečo sme nehlasovali proti, keď nám to tak ubližuje?
Presne tak. Slovensko a bolo to zo strany WHO rešpektované. Čomu zasa nerozumieš?
Slovensko vyvolalo hlasovanie, aby sa zdržalo. Riadny bizár. A žiadna z Ficooviec mi nevie vysvetliť, prečo sme nehlasovali proti, keď nás tá dohoda zotročuje.
Kto vyvolal hlasovanie?
O inom nevieš? Dosť úbohý sú gougou.
Takže tá nedemokratická WHO rešpektovala požiadavky malého Slovenska?
Odporúčame