...my....
...my....
V čom spočíva ten úspech?
Lenže po zmene vlády ju Slovensko ratifikuje.
Tak veľmi nám tá dohoda ubližuje a mi nehlasujeme proti?
AlCIAda tu spamuje diskusiu, nakoľko mu nejde o vecnú diskusiu.
A ešte kto?
Ľudia, ktorí sú presvedčení o svojej pravde, nepotrebujú klamať. Ty zjavne o svojej pravde presvedčený nie si.
To nie je vyhrážnie. To je ochrana občanov pred nakazencami zo Slovenska.
Fakt je teraz taký, že to odmieta len Slovensko.
Po najbližších voľbách zmluvu dodatočne podpíšeme. Fico to hrá už len na tých svojich cca 20% dezorientovaných.
Aký inteligentný príspevok. Koľko máš, 15;rokov?
Nie Američanov, ale dementého Trumpa.
Vy tú smrť občanov Slovenska priamo zabezpečujete.
Ty sa rozhoduješ podľa prieskumov?
Veď never. Nikto ťa nenúti.
Dedič. Bola by rada je jedna vec, vyzývať na ich zrušenie iná.
"Vlastenci" z Republiky a Smeru.
Odporúčame