No daj, ty máš koľko pohlaví?
No daj, ty máš koľko pohlaví?
On je provokatér, ser na neho.
Ale on bol vedec. Tak ako sú vedci a lekári, ktorí chcú, aby ta dohoda bola podpísaná. Vy ste na opačnej strane
Fico ohrozuje zdravie a životy Slovákov. To je dôvod, aby išiel z funkcie premiéra dole.
Ste lekárka?
Pripájam sa.
Tomu v skutočnosti neveríš, však? Je to sarkazmus, dúfam.
Ak budú ministri Smeru a SNS proti, vystúpte z koalície
Kritizoval som to. Je tontiež svinstvo. Na rozdiel od teba nemám dvojaký meter.
Ty píšeš o kritickom myslení? Viete v čom je váš problém? Že riešite čo by mohlo byť a nie to, čo reálne je. Ako s tým nerastným bohatstvom. Nikto kvôli nemu nenapadol Rusko. Naopak, Rusi zabrali ukrajinské územie s obrovským nerastným bohatstvom.
Ešte lepšie.
Ruské svine.
A my sme patrili pod Uhorsko.
A preto Rusi ukradli Ukrajine územie s obrovským nerastným bohatstvom.
To nikto nespochybňuje. Len ide o to, že to spájate s niekým, kto s tým nič nemá.
A je fakt, že vystupoval na podujatiach Matice slovenskej. Lenže ak nepíšeš tieto fakty, obdivovateľ nacistu Paulusa ťa bude urážať.
Načo je toto dobré?
No ako čítam voliči Smeru opäť zneužívajú článok na šírenie nenávisti. A takto to bude stále. V tejto spoločnosti sa nič nezmení. Len nenávisť a zlo z ich strany.
Je to naopak. Voliči Smeru práveže tomu veria.
Alebo ako Gašpar vraví išlo o expresívne vyjadrenia sa.
Odporúčame