Si neskutočná hyena zneužívať úmrtia iných na šírenie svojich bludov. Nechápem, že ťa tu admin toleruje
Si neskutočná hyena zneužívať úmrtia iných na šírenie svojich bludov. Nechápem, že ťa tu admin toleruje
Jedno nevylučuje druhé.
Tam chodíte vy smeráci riť lízať Putinovi.
Prečo ju smeráci nechcú zverejniť?
Si trápna, neschopná akejkoľvek argumentácie. Škoda ďalších slov.
Podľa ministra si majú podľa zmluvy v prípade ďalších pandémii štáty vymieňať skúsenosti, materiálnu a personálnu pomoc, výskumy. Slovensko z toho vypadne. Ak to nechápeš, je mi ľúto.
Aká podriadenosť? To ti kto nabulikal do tej dutej hlavy. Minister odmietol, že by také niečo hrozilo.
Za toto budú raz všetci, čo na vláde hlasovali proti zmluve sedieť. Ide o priame a úmyselné ohrozenie životov a zdravia občanov SR.
Nižšie sa ti to ľudia snažia vysvetliť. Skús si to aspoň prečítať.
On je mimo už veľmi dlho.
...nie o rozhodovaní o zdraví...
Ide o výmenu informácií, skúsenosti, výskumov, nie o zdraví. Práveže vy konáte stádovito, čo šéf povie, to obhajujete.
Hanbíš sa za svoju slovenčinu?
99 %. Neustále len klameš.
Prečo nepíšeš po slovensky?
Smerácky inteligent.
On nevie diskutovať. Nikdy nediskutoval, len sprostosti je schopný písať.
Takže nie jedno? Čo to je jednp?
Nereagujte na neho. Veď on je jasný prípad sociopatie.
Odporúčame