To máš odkiaľ, že bude rozhodovať hŕstka ľudí? Kto ťav vystrašil?
To máš odkiaľ, že bude rozhodovať hŕstka ľudí? Kto ťav vystrašil?
Kto povedal?
Práveže obyvateľov Slovenska tento prístup priamo ohrozuje na zdraví.
Dedič . A kdeže je ten inkriminovaný blog?
To vieš, fanúšikovia milujúci Fica si ho budú stále obhajovať.
Ale ty obviňuješ diskutujúcich, nie neho. Opakujem. Aké máš väzby na admina, že ti toto trpí?
Tento štát nie je len o Ficovi. Tento štát je najmä o obyčajných ľuďoch, ktorí Fica už 35 rokov živia.
Si normálny, koho ty stále obviňuješ? Nechápem, že ťa tu admin stále trpí.
Mali by sa stretnúť, aby sa už konečne dohodli, kde bolo najväčšie SNP.
Paradoxne, tieto sprostosti tu vypisujete obhajcovia ruskej agresie. Manuál asi nepustí.
Fico to dal na dezoláta, nie na pána. Ohrozuje zdravie a životy občanov Slovenska.
Vy obdivovatelia Bhahu ozaj neviete žiť bez toho ačohentizmu? Ako to súvisí s tým, čo trepe Blaha?
To, čo robí Blaha je presne adresované určitej skupine ľudí, jeho voličov a potencionálnych voličov, aby v nich podnietil to zlo, čo v nich je v boji proti politickým oponentom. Oni blogerovej analýze ťažko poruzumia.
Veď po voľbách tu dohodu dodatočne podpíšeme.
Lebo mu na rozdiel od teba na rodičoch záleží.
Ako diskutujúca Dagmar. Totálne vypláchnutá.
Odporúčame