Šíri sa teraz vo veľkom covid?
Šíri sa teraz vo veľkom covid?
Oni sú sfanatizovaní.
Tieto tvoje trápne detinské príspevky len dokazujú, ako ste antivaxetri inteligenčne obmedzení.
Podľa príspevkov to berie viac teba.
Lebo podľa teba pomreli.
Už vám to presakuje päť rokov.
Veď už som podľa teba mŕtvy.
.. neubudlo...
Viac ako dvomi rokmi. Takže už som dávno mŕtvy.
Ničoho by pribudlo. Kotlár povedal, že závery SAV nebude akceptovať a vy mu budete naďalej veriť.
"Logika" miestnych antivaxetrov. Ľahšie je podplatiť stovky lekárov ako jedného.
Áno, stovky sú podplatení jeden nie. To je logika rusofilov.
Kašli na neho aj tých ostatných dezolé. Kotlár je pre nich poloboh.
Bojí sa Kotlár.
Ortopéd je väčší.
To píšeš už pár tokov. Si trápny.
Pravdu si mal, keď si tvrdil, že všetci očkovaní do dvoch rokov zomrieme.
Dokážeme? Kto? Kotlár, ty, Fico, Šimkovičová...
Prečo toľko zúfalstva? Zrútil sa ti tvoj konšpiračný svet?
Ten poradca riadi Fica počas osláv? Smutné.
Odporúčame