Ty si duševne narušený však? Lebo evidentne máš nejaký ľudský problém, ale nie s druhými, ale sám so sebou. Musíš byť obľúbený aj v okolí ...
Ty si duševne narušený však? Lebo evidentne máš nejaký ľudský problém, ale nie s druhými, ale sám so sebou. Musíš byť obľúbený aj v okolí ...
Tento človek už nikdy nebude spávať pokojne ... prajem mu to.
Tak Kremeľ by privítal akýkoľvek plán na ukončenie vojny za ruských podmienok? Ho.no rusáčikovia, ho.vno! Proruskí trolovia nám sľubovali dobytie Kýjeva do 3 dní, Bachmutu do januára ... a vy ich chcete takto oklamať? A kto keď nie vy denacifikuje Ukrajinu a potom ďalšie krajiny? Rusáčikovia je to váš problém, že ste vedeli vojnu iba začať, ale ukončovať ju bude NATO. A už len dobra rada na záver, začnite sa učiť po čínsky rusáčikovia, čaká vás žltá budúcnosť. Užite si čo ste začali.
Sprav si IQ test, z najväčšou pravdepodobnosťou máš podpriemerné IQ a púšťaš sa do oblasti, ktorá so svojou mentálnou výbavou nemáš čím pochopiť. Iba sa strápňuješ tými 100x vyvrátenými lžami.
Ved ty sam si idiot a to dokazane.
Pamatasi Pravdohnil ako si tu vypisoval prispevky o 14 000 mrtvych ruskych obcanoch a genocie ruskeho obyvatelstva? Tak to sa nedalo citat, tie tvoje primitivne propagandisticke dristy. Ty radsej mlc.
Ked Fini vyhlasili, ze chcu do NATO, povedal, ze mu to nevadi. Ked do NATO vstupili, prskal jak zmyslov zbaveny. Ked nechcel Ukrajinu v NATO, dosiahol uplny opak.
Daj si nejaky stimulant, evidentne nechapes ani len tomu, co je zjavne.
Presne nieco podobne som tvrdil v inom prispevku. Vojna na Ukrajine nie je reagovanim, ale bola planovana dlho dopredu. Minske dohovory a vsetko ostatne je len propaganda a zastieraci manever. Rusko tvrdilo, ze ide defasizovat Ukrajinu, ale vidime co to v praxi znamena. Fasistov z Azovstalu a Azov neustale vymiena, no dobite uzemia nevyhlasuje za defasizovane, ale za ruske. A o tom to je od zaciatku. O kradnuti uzemia.
Ty nerozoznas propagandu ani keby bola bradavicou co ti rastie na nose. Tak radsej mlc.
Všetky tie kydy o tom, ako sú tam Banderovci, protiruský režim, vraždenie ruského obyvateľstva atď. sú naratívom dopredu plánovanej propagandy na zakrytie skutočných úmyslov Ruska. Nenechať si Ukrajinu utiecť na západ. Propaganda len zakrýva imperiálne úmysly Ruska. Nič iné. Už ani Rusi nevedia začo bojujú. V každej jednej poslednej výmene sa spomína kopec obrancov z Azovstaľu, ktorých Rusi vymieňajú. Tých zlých fašistov, ďalej je kopec videí na ktorých bez hanby Rusi útočia na civilné budovy, zabíjajú civilistov. Už nie sme na začiatku vojny, stalo sa toho toľko, že sa to už nedarí ani propagande zakrývať. A ak išli Rusi denacifikovať, tak prečo je výsledkom denacifikácie vyhlásenie si ešte nedobitých území za súčasť Ruska? Chápem do naratívu o len reagovaní to nezapadá ....
Tento keď niečo povie, tak pravda je vždy naopak. :D
Načo mu to vysvetľuješ? On je určite jeden z tých, čo hodili uterák a podali si výnimku z vojenskej služby. Sú to zbabelci, ktorí sa len skrývajú za rôzne racionalizácie prečo oni by nešli bojovať. Proste zbabelci, ktorí by najradšej ostatným diktovali aký majú mať morálny postoj.
A tiež aj z Rusov. Každý štát, ktorý s nimi susedí s nimi má problém. Zásahy do vnútornej politiky, prípadne lokálny konflikt na časti územia. Spočíta si s koľkými štátmi susedia a zistíš, že USA už hádam aj predbiehajú.
Čiže si ich Rusi kúpili?
Veru ... sťažuje sa niekto, kto má aktuálne 3882 príspevkov. Na niekoho, kto má také výhrady k denniku Pravda si až príliš aktívny prispievateľ. Čiže sú len dve možnosti, buď to predstieraš, že ti to vadí. Alebo ti to naozaj vadí len potiaľ, že ešte si nepresedlal do iného plátku. Tak ktoré? Takí ako ty, to je ten typ zákazníka, ktorý nadáva na čučoriedkovú zmrzlinu ako mu nechutí a aká je odporná. Potom sa postaví pred pult a keď sa ho predavač opýta tak vyhrkne ... čučoriedkovú poprosím!
Badera ubožiak, kvičali ste ako divé svine, že USA sa starajú do politiky Ukrajiny. Už nekvičíš, už si krotký ako morské prasiatko keď sa ukáže, že Rusi sa starajú do politiky iného štátu. Trol
Maďarsko z NATO von, Ukrajinu dnu.
Čakal som, že vymenujete nejaký konkrétny paragraf, zákon ... a zas nič. Hlavne, že plná huba mudrovania. Radšej na budúce mlčte troll.
Však Rusi to tvrdili do sveta a domácemu publiku. Čo s tým má Česko a Slovensko? Bože vy ste ale úbožiak
Odporúčame