Milý matusek, každý proruský kremľofil predsa vie, že sankcie škodia nám a Rusko posilňujú. Je jedno, že to povedal už aj sám Putin, na Hlavných správach hovoria inak. Je jedno z akých materiálov vychádza Putin, na Hlavných správach a Telegrame vedia všetci lepšie. Ruská ekonomika sa neriadi z Kremľa, ale zo sociálnych sieti. To je každému rusofilovi jasné. Čiže Putin klame! :D

