Neviem o tom, že by sa DeSantis a Trump stali už prezidentmi USA. Viem len o tom, že bežia výcviky, pripravujú sa tanky, EU spoločne nakúpila muníciu, Poliaci posielajú Migy ... a ty tu píšeš, že západ dal od UA ruky preč. Ty žiješ v paralelnom vesmíre. A Rusku môže vyhrať len ak bude ochotné akceptovať obrovské straty. Vyhrať nad Ruskom neznamená zničiť Rusko, to sú dve odlišné veci. A môžeš sa tu oháňať pojmom atómová veľmoc, ale na atómovky sa v tomto konflikte nehrá. To si si asi nevšimol. Navyše, ak Rusi použijú atómovú bombu, je to konečná aj pre Rusko. Tvoj nekritický obdiv k Rusku je totálne rigidný.

