U Lavrova stúpa nervozita: Varuje vazalov pred USA, „majdan“ v Gruzínsku hodil na Západ
Ano ty si tiež jeden z tých polointeligentov ... tá stopa sa tiahne ako zápach vo všetkých tvojich príspevkoch. Ale dobre pomôžem ti, ale nemusel by som, keby si bol viac inteligentný. Cicero napísal:,,Ten zákon sa netýkal občanov, ale nadácií a médií, ktoré sú financované zo zahraničia." No a v tom klame. Gruzínci mali prijať zákon po vzore RUSKA, nie po vzore USA. A tu je niečo o tom zákone, ako je aplikovaný v Rusku. Stačí si prečítať to tučným čiernym pod fotkou PUTINA: https://www.trend.sk/spravy/putin-podpisal-z… Je to tam čierne na bielom a nie je v tom žiadna lož: Označenie „zahraničný agent" sa používa najmä v súvislosti s kritikmi Kremľa, novinármi či ľudskoprávnymi aktivistami, obvinenými z vykonávania politickej činnosti financovanej zo zahraničia
Ten zákon tlačilo do parlamentu Rusko cez svojich priaznivcov preto, aby ovplyvňovalo proruskú politiku v Gruzínsku. Ale Gruzínci sa oklamať nedali.