Utajenie právnej analýzy o odovzdaní migov vyvoláva zbytočné pochybnosti
Lebo sú určité pravidlá, ktoré sa proste neprekračujú. Viem pochopiť, že chceli Ukrajine pomôcť, ale mal tomu predchdzať poriadny prieskum a hlasovať mala celá národná rada. Aj keď Ukrajincom horí za pätami, mali to nechať na vládu po parlametných voľbách. A tie mohli byť už teraz, keby boli voľby vyhlásené. Takéto kľučkovanie a vyťahovanie kadejakých právnych trikov, len aby bolo ako chcú v tak závažnej veci, no nie je to dobré. No a keby sme im tam tie Migy neposlali, tak bohužiaľ, proste tak rozhodla väčšina. Proste sme krajina v ktorej má Rusko silnú podporu. Je to paradox, ale je to tak. Na druhú stranu, kocky sú hodené, uvidíme ako to dopadne.