a letel ponad amerciskú vojenskú základňu. Navyše Čina vedela o tom balóne, ale nemala za potreby upozorniť USA, že im tam vletel 60metrový balón. Chápeme? 60 metrový balón!
a letel ponad amerciskú vojenskú základňu. Navyše Čina vedela o tom balóne, ale nemala za potreby upozorniť USA, že im tam vletel 60metrový balón. Chápeme? 60 metrový balón!
Pre všetkých Rusofilov - tu je mapa z roku 2013, ktorú zostavili Rusi. Chápeme? Rok 2013! Všetko pred tým, ako sa začal MAJDAN. Odporúčam obrázok č.3. Porovnajte to s dnešnou realitou na Ukrajine a dva dni do zadu vyšla informácia, že Bielorusko bude pohltené Ruskom. Označili ste to za HOAX. Taktiež Rusko označuje za HOAX rozpad Moldavska. Žiadny HOAX, čistá pravda. Tak tu netvrďte, že Rusi chceli mier. Nechceli, robia to, čo si naplánovali dávno pred týmto všetkým. Vzdor Ukrajiny je úplne legitímny. Tu je mapa a obr.č.3: https://sita.sk/ruske-tajne-sluzby-vytvorili…
Pre všetkých Rusofilov - tu je mapa z roku 2013, ktorú zostavili Rusi. Chápeme? Rok 2013! Všetko pred tým, ako sa začal MAJDAN. Odporúčam obrázok č.3. Porovnajte to s dnešnou realitou na Ukrajine a dva dni do zadu vyšla informácia, že Bielorusko bude pohltené Ruskom. Označili ste to za HOAX. Taktiež Rusko označuje za HOAX rozpad Moldavska. Žiadny HOAX, čistá pravda. Tak tu netvrďte, že Rusi chceli mier. Nechceli, robia to, čo si naplánovali dávno pred týmto všetkým. Vzdor Ukrajiny je úplne legitímny. Tu je mapa a obr.č.3: https://sita.sk/ruske-tajne-sluzby-vytvorili…
Ukrajina bola pritom štát, ktorý napriek vyššie napísanému sa snažil by dobrým susedom, no Rusko sa k Ukrajine nesprávalo ako partner a v podstate si ju svojim správaním odohnalo na Západ. A výsledok vidíme, Ukrajinci si povedali a dosť a skúsili to po svojom. Ruska čižma ich kopala do vtedy, dokým to neprehnala. Teraz žnú, čo zasiali. No a USA povedalo, však prečo nie a začalo ju v jej plánoch podporovať. Ak Ukrajina, najväčšia krajina v Európe nemá právo na sebaurčenie a vlastnú zahraničnú politiku, tak potom ktorá krajina? Rusko sa malo k Ukrajine správať s rešpektom tak, ako k Číne, toto by sa nestalo. Ruský nacionalizmus a šovinizmus porazil sám seba.
Putin: Podľa Putina Západ v roku 2014 podporil na Ukrajine „protištátny prevrat“. Ukrajinci sa tak stali „rukojemníkmi svojich západných pánov“, ktorí Ukrajinu okupujú politicky, ekonomicky a vojensky. „Tento režim neslúži národným záujmom. Slúži záujmom zahraničných mocností“, povedal.
Realita: Hladomor spôsobený Stalinom - 7 miliónov mŕtvych Ukrajincov. Následne zvnútornená nenávisť Ukrajincov k svojmu tyranovi - vznik Banderu, bojovníka za oslobodenie Ukrajiny spod Ruska. Krvavé potlačenie národnooslobodzovacieho hnutia zo strany Ruska. Dnes znovu boj Ukrajiny za sebaurčenie a právo na samostatný štát. Výsledok - útok Ruska na Ukrajinu.
Rusko ako cudzia mocnosť ovládalo Ukrajinu politicky, ekonomicky, vojensky, hospodársky celé storočie. A teraz Putin povie: „Tento režim neslúži národným záujmom. Slúži záujmom zahraničných mocností“. Pán Putin prepáč, mýliš sa, tento režim prvý krát neslúži tebe a ty si zahraničná mocnosť.
Ešte mi napadol jeden príklad, je to taký bizár, ako keby ti dali výpoveď v robote a ty prídeš domov s nadšením a kričíš už z dverí: Zlatkó, tomu neuveríš, čo sa mi dnes stalo! Zavolal si ma šéf a povedal mi, že od zajtra končím. No nie je to úžasné? :D
Je už večer a proruskí troli stále nechápu, že Biden navštívil Kyjev bez toho, aby to s Ruskom konzultoval a pýtal si nejaké povolenia :D Neuveriteľné. Bože toto je taký bizár ... Jak keby ťa okradli a ty sa tešíš, že ťa okradli, lebo keď ťa okrádali, tak nakoniec si vykríkol, že ok môžete! :D No a Putin sa chcel pred zajtrajším dňom dobre vyspať, a teraz musí ostať celú noc hore a prepísať si prejav :D No toto nevymyslíš .... :D
No a to už ako? Však nie USA ale Rusi napadli Ukrajinu. Správne ste mal napísať, že to je vojna Ruska proti USA do posledného Ukrajinca.
Áno, toto teraz beží na proruskej dezinfoscéne. Už sa smeje na tom celý internet. Tak aby bolo jasno, povolenie dostal Biden až keď tam už bol. A tuším už odtiaľ aj odchádzal :D
Biden zavítal na Ukrajinu, hoci tá je vo vojnovom stave a situácia pre Bidena tam nie je bezpečná. Putin dobil Donbas, Luhansk a Krym a schováva sa v myšacej diere. Oba prístupy ukazujú ostatným jasný signál a postoj. Už si odpovie každý sám, ktorý prezident ukazuje aký.
Chcel ste napísať Rusku, však vy len to dokola točíte. Mier ale po rusky. A v tom je rozpor. Tvrdíte jedno, ale chcete druhé.
Keď to isté pomáha Rusom, prečo by to nepomohlo Ukrajincom?
Jasné, vy chcete mier. Videli sme, čo sa na tých stretnutiach deje. Hrôza.
Toto sa Bidenovi podarilo. Putina utrel tak, že to musia vnímať aj Putinovi najbližší.
Napíš Putinovi, prečo ani len nos z bunkru nevytrčí. Potom sem príď písať hlúposti. Ale to by bolo aby proruský troll kritizoval Putina. Vy sa všetci trasiete, že keď sa odkloníte od naratívu, a prejavíte sa ako inteligentní ľudia, že vás Rusi postrieľajú. A to je celé. Velebíte Rusko, lebo sa bojíte o svoj úbohý život. A tak sa predbiehate v tom, kto bude vedieť vydokladovať viac proruských hoci aj absolútne blbých príspevkov. Však Rusom vadiť nebude, že ste hlúpi, hlavne že ste na ich strane.
Biden zavítal na Ukrajinu, hoci tá je vo vojnovom stave a situácia pre Bidena tam nie je bezpečná. Putin dobil Donbas, Luhansk a Krym a schováva sa v myšacej diere. Oba prístupy ukazujú ostatným jasný signál a postoj. Už si odpovie každý sám, ktorý prezident ukazuje aký.
Hoci autoranemusim, s tymto prispevkom sa plne stotoznujem. Bola to zbytocna aktivita, navyse az prehnane antiruska. Hoci je vojna na Ukrajine strasna, skutocne toto svedci o dvojakom metri. Máme hladat mier, cestu, toto nie je nic z toho. Vnimam to ako zneuzitie situácie a právomoci.
Tak čo Šuflík, jak sa vyvíja diskusia na SME? Ešte si tam za píííp?
Tak vidíš, ďalší príspevok od teba a ďalšia somarina. Na internete je video, ako jedne z vrahov Wagner zabil kladivom iného Wagnera. Prigožin sa na tom pobavil, do Bruselu poslal krvavé kladivo. A to to spáchali na území Ruska. A výsledok, prídeš sem z svojej kutice a začneš tvrdiť, že Wagnerovci vrahov nenaberajú. Tak už aj Wagnerovci klamú. A presne toto je finálny záver proruskej propagandy, že zmagorí toho koho kŕmi do takej miery, že začne požierať svoje predtým napísané príspevky. Ešte si myslíš, že si inteligentná? Ešte budeš tvrdiť, že teba nemožno uraziť? Veď ty samu seba urážaš každým jedným príspevkom. Schválne si po sebe prečítaj.
To čomu verím nechaj na mňa. Mne stačí vidieť tvoje príspevky. Také produkuje mozog len pod silnou dávkou elektrošokov. Ty už svoje renomé na tejto diskusii nazachrániš Adina. Môžeš striedať niky koľko chceš.
Odporúčame