Vy, čo obhajujete neprispôsobivých Rómov
Sme v EU-tak vyvezieme,určite sa to dá vyriešiť.Treba chcieť.Ale to o právach dieťaťa čo som napísala je fakt a ak to nebudeme riešiť,ešte my budeme na pranieri.Vieš zákony sú,ale sa nedodržiavajú,prijaté medzinárodné dohovory sú,ale tiež sa nedodržiavajú.Najvyšší čas to začať riešiť.Som posledná kto by sa zastával Romov,ale tie deti im necháme my,aby sme mali pokoj.A platíme,miesto aby sme riešili a za tie peniaze niečo iné spravili.Okrem toho ked im vezmeš deti tak aj rodinné prídavky a to by na nich platilo určite.Možno by aj upratali to svinstvo čo okolo seba robia.Nielen romovia,v mojej blízkosti je biela rodina-6 prasiat,výkaly tečú po dvore,v jednej izbe mama,otec,4 deti 3 psy a 3 mačky...hnus.A nikto to nerieši aj ked kompetentní upozornení boli.