Zdravotníctvo nemá nijaký trh.Práve včera sme sa bavili,manžel prišiel zo služby a vyhlásil-keby každý čo včera napitý potreboval lekársku pomoc musel zaplatiť,nebol by nikto na poisťovnu.A o tomto to je.Aký trh,švedske stoly,ožeriem sa padnem a lekári preberajte ma.Vrrrr.
A čo sa týka zákonníka práce,250 hodín nadčasov pre zdravotníkov je nehorázne.Dedovia odborári ale čušia,lebo sami sú vo veku,kedy kašlú na práva zdravotníkov a hája svoje práva.

