Situacia je vzdy ta ista len zucastnene strany sa menia ....
Situacia je vzdy ta ista len zucastnene strany sa menia ....
To je spravne.
Ved Rusko ani nemalo v plane podporovat tie americke podrazy.
Nie je to normalne ked o tom hovori dochodca co vysedava cele dni na nete.
Vsak pan prispievatel valdis ...
U2 ma mnoho Zvukovo postavenych skladieb, ktore je mozne bez problemov
prehravat aj v zuzenom pasme ...
Fenomen Electrical storm ...
V profesionalne zostrihanych a zosilenych verziach ju mam ako zvonenie
uz viac ako 6 rokov a neopocuvali sa mi ...
Absolutne verne v kompozicii zvuku pri prehravani nielen pre gitaru a vocaly ...
Dufam, ze s laskavostou Bona jeho kapely mam nadalej
jeho priatelsky suhlas na kazdodennu reprodukciu .. :-)
Samozrejme tych sladieb je ovela viac ...
ma to nadych propagandy ...
samozrejme ze Bilbicky kontext vam unikol ... :-)
Ktohovie ake menu dnes dopriali Breivikovi ...?
OSN organizacia, ktora vznikla pred par desiatkami rokov
ide diktovat narodu, ktory je spiaty s predmetnym uzemim viac ako 2500 rokov.
Koho zaujmy vlastne respektuje OSN?
Tato pobehlica nedokazala odhadnut trendy ekonomiky zapadu.
To na Slovensku mame ine osobnosti, ktore odhadli chlapcov z Harwardskych fondov
na prve stretnutie.
ste pre mna siedmy div sveta, ze vam este nik nedal na papulu ...
Realne drviva vacsina obcanov SR nedosahuje ani polovicu zivotnej urovne socializmu.
Uz 10 rokov tu mala zurit zapadna prosperita, ale zatial akurat narastaju
regionalne rozdiely a priepast medzi bohatymi a zvyskom chudobneho sveta.
To sme dopadli ked zahranicnemu kapitalu zaplatime za to ze budeme pren
lacnou pracovnou silou, alebo lepsie povedane, ze bez dotacii ani trava nerastie.
Potom niet cudo, ze tu nic nefunguje a chatra...
Pocuvat take dochodcovske reci mimo realitu malujuce realitu na ruzovo je fakt iritujuce.
Cechom ostal iba jeden posledny ekonomicky nastroj na zmierneneie dopadov
sucasnej situacie a tym je Ceska koruna.
Avsak slova Ceskeho prezidenta Zemana ze stoji zaroven po boku Papeza a Kralovnej
su velavravne na com stoji skutocna schopnost menovej politiky CR.
Viem vam dat istotu, ze u Vas to momentalne
nema ten vyznam co u prispievatela Valdisa.
Berte to ako prirodzenu zdvorilost k vam
pri ktorej si udrzujem odstup.
++++++++++++++++++++++++++++++++ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
100 Bodov :-))))))))))))))))))))))))))))))
nie nerozhodol som sa tykat si s vami....
Dakujem za pochopenie.
Som taka Netykavka.
Ste dochodca mimo realitu ktoremu sa to javi ako vyhodne.
Skuste sa vzit do role Slovakov pracujucich v CR
napriklad chodiacich po sluzobnych cestach.
Ist pre Slovaka na sluzobnu cestu v CR znamena mat extra naklady
pretoze diety ledva pokryju jedno jedlo a to v cenovej urovni
hotoveho jedla zavodneho stravovania na den.
Pritom naklady na stravu v hoteli prekracuju vysku diet niekolko nasobne.
Takze ak nemate tu odvahu alebo moznosti dohodnut sa s poskytovatelom ubytovania
na vyssej cene za prenocovanie v ktorej sa odrazia ranajky aj vecere
tak pri rozhodnuti setrit si o chvilu znepriatelite hotelovy personal po celej CR.
Odpovedzte pravdivo kedy vlastne system fungoval ?
tTiez by bolo vhodne porovnat tie predvstupove
superlativy s dneskom...
Podalsie netykame si.
hovorite o prihranicnych lokalitach ale dnes sa jedna o
daleko hlbsi fenomen ...
Aha sedliacky rozum kaze drzat jazyk za zubami ...
Okrem ineho ak by slo o rozum tak Bora sa venuje sachizmu ...
Preto Petrovi vela stastia pri tych sachovych partiach ... :-)
Odporúčame