Čo sa týka poľnohospodárskej výroby je asi SR najhoršia z krajín V4 a pravdepodobne v celej EU !
Svet to rieši inak a racionálne !
My ich nikdy nedoženieme našimi mini farmami (JRD), ktoré sa vôbec nešpecializujú na jednotlivé druhy potravín.
V Dánsku sa špecializujú na veľkochovy ošípaných, v Írsku na chov hovädzieho dobytka. Podobne je to so zeleninou a ovocím.
My musíme využívať danosti nášho podnebia a pôdy !!!
Špecializácia a veľkovýroba zlacňujú a zefektívňujú výrobu !!
A to je vedecky dokázané !!

