Fico to nikdy dobre nerobil !!! Preto ho Matovič rozkýval a zosadil zo stoličky premiéra !!!
Fico to nikdy dobre nerobil !!! Preto ho Matovič rozkýval a zosadil zo stoličky premiéra !!!
Musí mať súhlas z EU !
Tebe ju teda vymyli dokonale ! Napíšem ti to pomaly, aby si stíhal aj pochopiť. Te be ju vy mi ly do ko na le !
A prečo ? Putin to z operuje !! On to na diaľku rozpozná ! On denacifikuje aj toho kto je Rusoprd !!
Som nesmierne šťastný, že ma máš v merku ! Zapamätaj si! Vždy na druhom brehu než TY !!!!!!
A prečo vlastne sa to rieši teraz ?
U nás asi áno?! Hádam dá niečo EU ?! Prípadne vláda dá aj niečo z "Obnovy SR".
Musí sa to však chytiť za správny koniec ! Preto sa musí stihnúť hneď začiatok rekonštrukcií !
Dúfam, že u nás neplatí "maňana"!
Asi najviac nakadené v nohaviciach od strachu má Dr. Fico ?!
A moment! Už kontaktoval Putina, aby sa pratal z Ukrajiny ?!! Ešte nie??! Nuž, neviem? Na čo vlastne čaká ?
Autor článku má mozog, ktorý by mu mohol Albert Einstein závidieť !! Proste, úžasná myslivna !!
A ty nevieš prečo je to tak ? Však nevieš prečo ???
Za tebou by smútili davy !
Bábätko! Rusko napadlo UA !! Hovorí sa tomu agresia !! A vieš ty vôbec čo je agresia ?
Choď za tatkom a nech ťa už konečne prihlásia do škôlky !!
Tz prečo nie si v Rusku ?? Ty bojovník za spravodlivosť ??????
A teda? Budeme iba zadarmo ? Tú z RF ???? A vlastne, za koľko nám ju dajú ? Zadarmo ? A na ako dlho ?
Putin tiež nemal právo napadnúť UA a NAPADOL !!!
UA treba dať rakety najdlhšieho doletu !!!
Chcú Rusi dostať také zaucho, aké dostalo Nemecko ????
A agente k004! O USA si niečo naštuduj! Neposlúchaj tie ideologické kydy !
A slušaj, keby som tu nebol, Rusi by ma vôbec nezaujímali !!! Nemyslíš ??!!
Jedine SOROŠ a ŽIRINOVSKIJ !! Putin je nevinný ! On je bezvýznamná figúrka !
šuhaj , a ako konkrétne ?? Vieš to opísať ? Ja ti niečo vnucujem ??
V čom je konfrontačný ? Že sa pýtam ?
Myslím, som presvedčený, tú čistú myseľ potrebujete vy !
Ešte raz! Ja niečo propagujem a vám vnucujem ?
No vidíš ! A tebe sa to predsa podarilo !! Gratulujem ! Si geroj ! A sláva vsem gerojam ! A teda aj tebe !
Budú aj protipožiarne štíty medzi budovami ? Malo by sa asi hľadať na to riešenie ?!
A v čom konkrétne je rozumný ? Odvážny ? Aj ho niekto ohrozuje ?
šuhaj, lenže vy vnucujete tú vašu teóriu !!!!
Odporúčame