Ja som také ešte nevidel !! Neveríš ? Ale viem, že Blaha usilovne "pracuje" !!!
Ja som také ešte nevidel !! Neveríš ? Ale viem, že Blaha usilovne "pracuje" !!!
Hovoríš to o sebe ?
A nebolo by správnejšie a vyváženejšie kbe v Moskve čítali mená zabitých občanov RF vojakmi UA armády na území RF ???
Azov predsa zabíjal na svojom území ?!!!!! Či nie tak ??
Keď pred TV kamerami reční Dr.Fico, tak s. Blaha mu robí "křoví" ! Prečo Dr. Fico aspoň občas ten mikrofón nepožičia s. Blahovi, aby prezentoval svoje spásonosné prejavy a objavy ???!
V čom je problém ? Blaha slúži iba na provokácie ? Predsa len nie je odborníkom na všetko, ako napríklad Dr. Fico? Alebo Smer všetko vsadil na čaro osobnosti Dr. Fica ??
Keď pred TV kamerami reční Dr.Fico, tak s. Blaha mu robí "křoví" ! Prečo Dr. Fico aspoň občas ten mikrofón nepožičia s. Blahovi, aby prezentoval svoje spásonosné prejavy a objavy ???!
V čom je problém ? Blaha slúži iba na provokácie ? Predsa len nie je odborníkom na všetko, ako napríklad Dr. Fico? Alebo Smer všetko vsadil na čaro osobnosti Dr. Fica ??
A s. Blaha je odborník na jadrovú energiu ? Je fyzikom ??
A čo urobil pre SR s. Blaha ? Dr. Fico ?
A ty šuhaj okoloidúci, si o sebe myslíš čo ??
No dobre, kopol si si ako tvoj šéf! A teraz odpovedz slušne! Na čo je to odborník ten pán súdruh Blaha ???
Vtedy bola iná doba a iná situácia ! Nemyslíte ? Naopak, myslíte, že autor históriu "fevraľa" nepozná ?
Pane, Blaha je odborník na čo ??
Myslíš, že dotoval Soroš ??
Vychytralosť mocných! Podpora hotelierov! Dajú 100, hotelier a štát získa koľko ?
A znova platí, dôchodca s nízkym dôchodkom si utrie vysušenú hubu !
Bude milión eur na stole ?! Ak nedaj Bože, p. Jančkárová zmizne zo sveta ??!!
To sme to dopracovali, keď sa musíme zaoberať takýmito témami ?!!!!
Nie! Dostala ojazdený a opancierovaný Mercedes po Ficovi !
Podporujeme p. Jančkárovú ! Blaha do TV nepatrí ! Je na smiech ! Hahahaha !
Pesnička pre Ukrajinu a pre Ukrajincov :
Kto konkrétne žiadal bezhraničné zbrojenie ? Menovite a konkrétne ? Starý Francek z Majcichova ?
Zborojiť je bohužiaľ nutné ! Bezpodmienečne !!! A rozpočet navýšiť na 2?5% !! UA !!!!!!!!!!!!!
Demokracia napreduje míľovými krokmi !!!
Odporúčame