A to nevie vybaviť ani náš atómový expert Dr.h.c. Ing. Mikuš, PhD ?!
A to nevie vybaviť ani náš atómový expert Dr.h.c. Ing. Mikuš, PhD ?!
Dunhill, čo tu zapáchaš ? Alebo zapáraš ?! A čože sa ti nepáči ?
Však sa vyjav !
Možno sa mýlim?! Poľsko má väčší výtlak.
Nemal. Sme príliš malá krajina s malým výtlakom!
Súdruhovia! Žiadne obavy! Slovenská zem je milosrdná ! Ona príjme aj telo chudobného človeka !
Takže občané! Vzhúru, k vesmírnym výšinám !
Synu! Daj pokoj, máš pokoj ! A ináč, choď voľakde ......
Myslíš tú pri tom múre na Krasnoj ploščadi ?
Slúšaj Serioža Borsuk49, a nebude to náhodou tá Hegerova vodka, s ktorou váš chlievik stále operuje ?!
Myslíš, že to pomôže a zmúdrieš ?!
Sotko, ja ti to poviem takto. II.pilier je výborná myšlienkaka.Je len na škodu veci, že sme nemali múdrejšiu vládu v časoch, keď som mal 18 rokov a v n.p. schopných manažérov!
Lenže, tuná je príliš veľa politikov, ktorým II. pilier leží v žalúdku. Preto sa to snažia sabotovať. a takto to spravili aj KP !!
Mne osobne sa nepáči, že som si nemohol šporiť aj ja a od mladosti. Veď, kto chce môže si sporiť aj viac.
Lenže pane, u nás je príliš veľa špekulantov !!!!!
Fakt ale je, že do I.piliera ide menej peňazí. A rodičovský bonus je ďalší podras na tých, ktorých rodičia zomreli predčasne !! Za to môže Krajniak a Ste rodina ?
Ty sa vykašli na Banderu! Aj tak mu nerozumieš! Putin je zlo !
A tú svoju skazku si strč za klobúk! Ten vlčiak totiž predpisuje ako má pudlík žiť !! Chápeš?
Myslím, že je to dobrá medicína. Ak nechceš a chceš, tak poriadne hraj! Ináč, choď do čerta !!
Som veľmi rád, že nemusím za záujmy Ruské !!! Vivat USA ! VIVAT UKRAJINA! ROSSIJA NO !
Ty čo sláviš Ďuriho, nemal by si sa obrátiť na vládu ? To je jej starosť !!!
A k tomu čo tvrdíš.
Určite je dnes väčšia sloboda slova než to bolo do roku 1988-9 ! A že mám pravdu, je napr. aj táto a tieto debaty v denníkoch Sme a Pravda a už je to v podstate možné aj v iných médiách!!
Takže, človeče, kecáš !
Alebo chceš vzývať Benita Mussoliniho ? Alebo niekoho iného?
Ak SR padne ekonomicky na hubu, tak vyhrajú zazobanci! A dôchodci? Darmo dreli, robotovali, budú mať .......
A kedy a kto uloží na skládku tohoto blogera ? A nemusí to byť Pezinská ?!
Viete pane, vedel by som vám odpovedať. Ale načo ? Vy to aj tak nepochopíte! Ale, ak by ste mal záujem, zistite si, kto dal povolienie Sýrii napadnúť Izrael, podobne Egyptu a pod...............
Presne to, čo vy vyčítate organizácii NATO !
Pane, nemieniť strácaťť čas nezmyselným táraním ! Ja som sa jasne vyjadril!
Pane, nikdy nikto nedovolil Rusom napadnúť Ukrajinu a ničiť im domovy !
Pane, nemám armádu tak mocnú, aby som Rusákov naučil móresu !! Verte mi, veľmi rád by som ich nakopal do zadnice !
A špeciálne pre vás!!! Ako som ja, respektíve niekto z ČSSR ublížili Rusákom, keď sa k nám dovalili na tankoch v takom množstve v akom prišli.
Pane, nemáte pravdu ! A nemôžem sa jadrne vyjadriť na adresu Putina a RF !!!
Pane, je nemusím meniť svoj príspevok !!!!! A prečo vy obmedzujte iba na vojny za posledných 20 rokov ?!
Špeciálne pre vás: RF a Rusko bolo a je imperiálne ! Egoistické ! Surové ! Zákerné !
Odporúčame