No dobre vy krasorečník o ničom! A navrhujete čo? Dreva nieto ?!
Počujte, vy divnorečník, ja viem kde rastu stromy a aj prečo rastú. Pokiaľ viem človek ťažil drevo od nepamäti! Že ho má aj obnovovať, prišiel neskôr! Vás na to nepotreboval!
A keď plánovali, plánovali dobre ? A potom, ten plán spracujeme pre iné krajiny alebo a predovšetkým pre nás ?
Viete pane, mňa nebaví tárať plkotiny. Viete, ono stačí nastrkať zopár vŕbových prútikov do zeme a za čas máme dostatok dreva. A na palivo sa hodí agát !
Plány a ani nádherne vymaľované mapy nikoho nezohrejú! A človek si vie poradiť aj sám. Nepotrebuje tárajov a krasorečníkov ?! Resp. ľudí so záujmom o krasorečnenie.


