Keď Maďarsko vstupovalo do EU, k niečomu sa zaviazalo ! Ja nepoznám podrobnosti ! Orbán by mal ?! Maďarsko dokonca posudzovalo i náš vstup do EU !
A teda, nemáš pocit, že niekde zrejme Maďarsko robí chybu ?
Ja viem, každý by rád hrozienka a kôstky by najradšej vypľul ?!
Čo na to povieš ? VB nezaváhala ! Mali odvahu a na EU sa vykašlali !!! Prečo nie Maďarsko ???


